Фонд Yves Rocher висадив 100 мільйонів дерев у світі

Yves Rocher
P
Ціль досягнута, зобов’язання перед Планетою виконане!

2020 рік знаменується роком перемог для фонду Yves Rocher та корпорації Groupe Rocher. У 2007 році була поставлена ціль – до кінця 2020 року висадити 100 мільйонів дерев у світі. І зараз із превеликою радістю оголошуємо, що ціль досягнута: жінки та чоловіки із 35 країн, що брали участь у висадженні дерев, за 2007-2020 роки ощасливили планету на 100 мільйонів дерев! Це колективне досягнення є джерелом гордості та потужним знаком оптимізму для всього світу.

Історія програми Фонду Yves Rocher «Озеленимо Планету Разом» почалася в Найробі в червні 2007 року. Жак Роше, Президент Фонду Yves Rocher під егідою Інституту Франції, знайомиться з Вангарі Маатай, лауреаткою Нобелівської премії миру 2004 та ініціатором громадського руху «Зелений Пояс», який займається захистом та збереженням лісів на Африканському континенті.

Натхненний прикладом цієї унікальної жінки, енергія якої здавалася йому невичерпною, Жак Роше бере на себе зобов'язання висадити 1 мільйон дерев до кінця 2009 року для збереження біорізноманіття нашої планети. Ініціатива викликала небувалу мобілізацію населення. Мета в 1 мільйон дерев дуже швидко була досягнута. У 2010 році Фонд Yves Rocher оголошує нову ціль - висадити 50 мільйонів дерев. До кінця 2015 року Фонд Yves Rocher виконав свої зобов'язання. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, у 2015 році Фонд Yves Rocher оголошує посадку 100 мільйонів дерев до кінця 2020 року!

Yves Rocher

Ось як ці події коментує Жак Роше, президент Фонду Yves Rocher:

«Ще в 1991 році ми з батьком Івом Роше вирішили створити Фонд. Однією з наших найперших дій була висадка дерев у школах. Ціль «одна школа – один дендропарк» була виконана з допомогою школярів Франції та інших країн світу. Понад 500 створених дендропарків у Буркіні, Лівані, Канаді, Франції ... У всьому світі чарівна привабливість дерев була відображена в іскристих очах дітей.

У 2007 році я зустрівся з Вангарі Маатай у Найробі. Наші шляхи перетнулись неспроста. Разом із цією рішучою жінкою, лауреаткою Нобелівської премії миру, ми вирішили надати повну підтримку посадці дерев ... Це було початком пригоди, що мала назву «Озеленимо Планету Разом». Натхненний нашими зустрічами з жінками та чоловіками з усього світу, наша мета щодо кількості висаджених дерев збільшувалась: спочатку з 10 стрибнула до 50 мільйонів, і врешті досягла шаленої цифри 100 мільйонів дерев! І це лише початок.

Нашими основними мотиваторами були дії та бажання допомогти Людству. Але все це було б неможливим без підтримки та допомоги сотней й тисяч волонтерів – фермерів, дітей, місцевих жителів. Висадка дерев – це ще й чудовий спосіб зближення людей та створення зв’язків із природою і світом. Щиро дякую всім вам».

Yves Rocher

КРАЇНИ, ЩО БРАЛИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «ОЗЕЛЕНИМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ»:

 1. Німеччина
 2. Австралія
 3. Бразилія
 4. Буркіна фасо
 5. Камерун
 6. Канада
 7. Китай
 8. Кот-д'Івуар
 9. Еквадор
 10. Іспанія
 11. Ефіопія
 12. Франція
 13. Гватемала
 14. Гaïтi
 15. Угорщина
 16. Індія
 17. Індонезія
 18. Кенія
 19. Мадагаскар
 20. Малаві
 21. Марокко
 22. Мексика
 23. Мозамбік
 24. Нідерланди
 25. Польща
 26. Португалія
 27. Чехія
 28. Румунія
 29. Росія
 30. Сенегал
 31. Швейцарія
 32. Танзанія
 33. Таїланд
 34. Того
 35. Україна

Yves Rocher

«ОЗЕЛЕНИМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ» В УКРАЇНІ

Фонд підтримує дану програму вже в 35 країнах світу. Україна приєдналася до проєкту «Озеленимо Планету Разом» у 2012 році. Із тих пір завдяки Фонду та Бренду Yves Rocher в Україні вже було висаджено дерева у Львівській області та в Народицькому районі Житомирської області, чиї землі сильно постраждали під час катастрофи на Чорнобильській АЕС та були виведені з сільськогосподарського користування через їх непридатність.

Загалом за 2012-2020 роки Фондом Yves Rocher висаджено 606 400 дерев в Україні, а саме:

2012 рік – Бродівський район, Львівська область – 70 000 саджанців сосни, дуба і вільхи;

2013 рік – Жовківський район, Львівська область – 70 000 саджанців червоного дуба, сосни та вільхи;

2014 рік – Жовківський район, Львівська область – 60 000 саджанців червоного дуба, сосни та вільхи;

2016 рік – Народицький район, Житомирська область – 100 000 саджанців сосни та берези;

2017 рік – Народицький район, Житомирська область – 106 400 саджанців сосни та берези;

2018 рік – Народицький район, Житомирська область – 100 000 саджанців сосни та берези;

2020 рік – Народицький район, Житомирська область – 100 000 саджанців сосни та берези.

Ціль була досягнута й завдяки кожному клієнту Yves Rocher. Бренд разом з Фондом Yves Rocher висаджував 1 дерево за кожну покупку екопродуктів (Концентрований Гель для Душу, Концентрований Шампунь, Шампунь «I love my Planet»), за оформлення кожної картки лояльності у бутиках Yves Rocher, за реєстрацію нового клієнта на сайті yves-rocher.ua при здійсненні його першої покупки, а також при відмові клієнта від подарунку та виборі опції «1 висаджене дерево» при оформленні замовлення на сайті yves-rocher.ua.

Дякуємо кожному, хто долучився до виконання цієї мети. У 2021 році ми оголосимо нову ціль та нові зобов’язання перед Планетою. Не зупиняймось на досягнутому!

«Сьогодні все у світі відбувається занадто швидко, проте дерева ніколи не поспішають. Декілька поколінь жінок та чоловіків спостерігають за тим, як вони ростуть. Це дає віру в перспективу нашого майбутнього на Землі».

Жак Роше

Предыдущий пост
дизайн спальни
Как недорого обновить спальню за выходные: 16 практичных идей
Следующий пост
Дарынок
Дарынок открывает новогодние локации и продолжает обменивать чеки на сертификаты

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Пісні Світлани Лободи відтепер можна спробувати на смак - кошти йдуть на благодійність

Співачка Світлана Лобода продовжує допомагати українцям під час війни.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо дитину цькують у новій закордонній школі

Через повномасштбану війну, яку розпочала росія проти України, тисячі українців вимушені були виїхати за кордон та почати життя спочатку.
Психология

Психологиня розповіла, як бути, якщо нічого не хочеться робити

Ведуча та психологиня реаліті «Екси» Наталя Єжова розповіла, як віднайти життєві сили та енергію.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, коли саме потрібно робити вакцину від вірусу віспи мавп

Відомо, що щеплення від натуральної віспи також є чудовою профілактикою від вірусу віспи мавп.