Чорногорія і Україна стають ближче - вперше відкрились регулярні рейси між Києвом і Подгорицею

Чорногорія і Україна
P
Українська авіакомпанія WINDROSE AIRLINES розпочала програму регулярних авіаперельотів за напрямком Київ-Подгориця-Київ – з грудня 2020 року авіарейси 7W747/748 виконуються двічі на тиждень: щовівторка та щосуботи.

З аеропорту Бориспіль перельоти здійснюються на літаках Embraer-145 та ATR72-600, багаж на одного пасажира – 23 кг, вартість квитка на одного дорослого в обидві сторони приблизно 220-270 євро. Квитки можна придбати на сайті WINDROSE AIRLINES https://windrose.aero або у агенцій.

Запуск регулярних цілорічних рейсів - це справжній прорив у відносинах між Чорногорією і Україною, який готувався кілька років. Два в одному - тепер можна спокійно і надійно полетіти в будь-яку пору року, що відкриває можливість туризму в зимовий період, а також осінньо-весняний сезони, і сприяє розвитку бізнес-зв'язків і культурної дипломатії між нашими країнами

- говорить Президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин "ADRUM" Тетяна Колесніченко.

Цілорічні регулярні рейси значно полегшують комунікацію між двома країнами. До цього часу прямі рейси між країнами були тільки з травня по вересень. В інший час пасажири повинні були летіти стикувальними рейсами, що займало в середньому від 8 до 10 годин додаткового часу, а в період коронавіруса цей час виріс на кілька годин а також виникли додаткові ризики здоров'я.

Чорногорія і Україна

Зараз всього за 2 години 15 хвилин долається відстань понад 1200 км між Києвом і Подгорицею. Для Чорногорії важливими є українські туристи, які зможуть вперше відкрити для себе цю чудову Балканську країну як зимовий курорт, а також насолодитися красотами Чорногорії восени та навесні. Чорногорців може зацікавити відпочинок в Україні, а також шопінг.

Чорногорія і Україна

Ще півроку прямих рейсів додає подвійних можливостей у розвиток туризму, культурних і бізнес-зв'язків. А поява вперше за всі відносини України і Чорногорії регулярних рейсів (раніше були тільки чартери) робить сполучення між країнами більш надійним і якісним. Це дасть двом країнам новий поштовх до зближення у співпраці та дозвіллі.

Предыдущий пост
мандарины
5 оригинальных идей, как можно использовать мандариновые шкурки
Следующий пост
Выпей бокальчик: как выбрать правильные закуски к белому и красному вину
Выпей бокальчик: как выбрать правильные закуски к белому и красному вину

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

В «МАСКЕ» рассекретили Солнце - победительницу шоу

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показало свое истинное лицо яркое Солнце.
Showbiz

Невероятно талантливый певец: в шоу «МАСКА» рассекретили Дракона

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показал свое истинное лицо смелый Дракон.
Showbiz

Известный украинский актер: в шоу «МАСКА» рассекретили Носорога

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показал свое истинное лицо брутальный Носорог.
Гороскоп

Гороскоп на 11 апреля 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

11 апреля 2021 года - день, когда не рекомендуется сдерживать эмоции.