Культура приготування борщу може потрапити до списку культурної спадщини ЮНЕСКО: деталі

Культура приготування українського борщу
Відбудеться Всеукраїнська онлайн-презентація «Культура приготування українського борщу» на підтримку номінації страви до списку ЮНЕСКО.

25 грудня Міністерство культури та інформаційної політики України разом з ГО «Інститут культури України» за участі голови Євгена Клопотенка, відомого шеф-кухаря, проведуть онлайн-презентацію «Культура приготування українського борщу» в межах кампанії на підтримку включення зазначеного елементу до культурної спадщини ЮНЕСКО.

Мова не йде про гастрономічну ідентифікацію. Це питання захисту важливої культурної складової та частини історії. Визнання борщу об'єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО – поставить крапку у навмисно створених дискусіях щодо етнічної батьківщини рецепту страви. Адже усі ми знаємо правду: борщ – український

- зазначає Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Борщ

У різні часи борщ варили за відмінними рецептами з використанням широкого набору продуктів. Борщ відрізнявся від села до села, від регіону до регіону. У пошуках особливостей та унікальних рецептів головної української страви, талановитий кухар Євген Клопотенко здійснив мандрівку всією країною. Тепер 25 учасників з кожної області зберуться разом на спільному майданчику галереї мистецтв «Лавра», де кожний приготує борщ за неповторним рецептом. Усі кухарі - носії давніх регіональних та родинних традицій приготування цієї страви, які ділитимуться своїми секретами і шукатимуть формулу найсправжнісінького борщу. Процес приготування відбуватиметься одночасно за окремими робочими місцями із дотриманням карантинних норм.

Також ми закликаємо українців з 11 до 18 грудня приєднатися до Борщ-марафону в соцмережах і викладати рецепти, світлини або сторіз з борщем, який ви готували власноруч вдома або смакували деінде.

Нашу спільну мету - відстояти український борщ, не досягнути без участі кожного й кожної з вас.

Початок заходу о 16:00 годині 25 грудня 2020 року.

Трансляція відбудеться за посиланнями:

Місце проведення: Галерея Лавра, вул. Лаврська 1, м.Київ.

Предыдущий пост
Прикольные короткие смс поздравления с Днем Святого Николая 2015 в стихах и прозе
Прикольные короткие смс поздравления с Днем Святого Николая 2020 в стихах и прозе
Следующий пост
Radisson Blu Resort
Radisson Blu Resort: в 2020 году сезон катания в Буковеле открыл новый генеральный менеджер отеля

Новости партнёров

Fresh

Foodstyle

Чем заменить сахар в рационе: 5 сладких альтернатив

Чем же заменить белый сахар, чтобы жить сладко и чувствовать себя спокойно за свое питание? Есть варианты.
Foodstyle

Как питаться во время критических дней: что есть, а что лучше исключить из рациона

Большинство из нас страдают ПМС. Кто-то пытается облегчить состояние различными медпрепаратами, кто-то старается терпеть. Попробуй помочь себе с помощью питания.
Гороскоп

Гороскоп на 16 октября 2021 года для всех знаков Зодиака

16 октября 2021 года – верьте в себя и придерживайтесь силы воли.