Pregnancy Day: свято для майбутніх мам за підтримки бренду La Roche-Posay

Pregnancy Day
24 січня відбудеться традиційне свято для майбутніх мам – Pregnancy Day. На заході можна буде отримати інформацію від експертів про вагітність, пологи та про дитину й маму в перші дні після появи малюка на світ.

Організатори зимового Pregnancy Day – сайт для свідомих батьків 4mama і журнал та сайт Твій Малюк. Ми раді повідомити, що нами будуть проведені розіграші продукції ТМ La Roche-Posay – бренду №1 за рекомендацією дерматологів в Україні1. Через карантинні обмеження захід буде проходити в режимі online.

Продукція ТМ La Roche-Posay була обрана невипадково. Засоби бренду давно зарекомендували себе як одні з кращих для догляду за ніжною шкірою новонароджених. Використання засобів Ліпікар АП+ від La Roche-Posayсприяє заспокоєнню шкіри, зменшенню подразнення та свербежу, відновленню захисної функції шкіри. Вони забезпечують відчуття тривалого комфорту, навіть якщо мова йде про дуже суху шкіру, та збалансовують її мікробіом (невидиму екосистему мікроорганізмів).

Продукція ТМ La Roche-Posay

Лабораторії бренду проводять дослідження мікробіому шкіри вже близько 10 років. Всі знання, отримані під час досліджень, стають основою для створення ефективних продуктів по догляду за шкірою.

Очищуючий крем-гель Ліпікар АП+ і бальзам Ліпікар АП+м підходять для сухої, дуже сухої шкіри, а також схильної до атопії шкіри немовлят з перших днів життя2. Також засоби підходять для дітей і дорослих з чутливою шкірою.

Продукція ТМ La Roche-Posay

У програмі зимового Pregnancy Day заплановані виступи:

 • акушера-гінеколога;
 • нутриціолога;
 • педіатра;
 • психолога;
 • зіркової мами.

Підніматимуться теми:

 • харчування і фізичної активності мами під час вагітності та в післяпологовий період;
 • планування та перебігу пологів;
 • грудного вигодовування;
 • догляду за малюком в перші дні після пологів;
 • здоров'я новонародженого;
 • ментального здоров'я жінки після пологів.

Продукція ТМ La Roche-Posay

У перервах між виступами наших експертів на вас чекає приємний сюрприз – розіграші подарунків – продукції ТМ La Roche-Posay.

Будемо розігрувати 3 набори, в кожному з яких буде 4 продукти:

 • Ліпікар бальзам АП + м – ліпідовідновлюючий бальзам для дуже сухої і схильної до атопії шкіри обличчя й тіла для немовлят, дітей і дорослих, 400 мл;
 • Ліпікар синдет АП + – крем-гель для очищення дуже сухої і схильної до атопії шкіри для немовлят, дітей і дорослих, 400 мл;
 • Цикапласт бальзам Б5 – заспокоюючий відновлюючий бальзам для пошкодженої шкіри немовлят, дітей і дорослих, 40 мл;
 • Термальна вода La Roche-Posay,150 мл.

Продукція ТМ La Roche-Posay

Як уже згадувалося, ми проводимо наш Pregnancy Day в режимі online. Після виступу кожного спікера передбачений блок «запитання-відповідь» в режимі реального часу за допомогою засобів інформаційних технологій.

Будемо раді вашій участі у пізнавальному та цікавому святі для майбутніх мам Pregnancy Day, яке буде проходити за підтримки бренду La Roche-Posay.

1 Дослідження ТОВ "АЙК'ЮВІА Технолоджи Солюшнс Україна" "Барометр Дерматологи. Аналіз активності призначень дермато-косметичних засобів", 354 інтерв'ю (квітень-травень 2019), міста: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Хмельницький, Запоріжжя.

2 Клінічний тест, 30 немовлят з чутливою шкірою, 4 тижні використання Ліпікар бальзаму АП+м.

Предыдущий пост
Чем заняться с детьми на карантине
Чем заняться с детьми на карантине: варианты творчества в домашних условиях
Следующий пост
ПриватБанк та Mastercard
Робити добро - просто! Як ПриватБанк та Mastercard створили новорічне диво для тяжкохворих дітей

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 19 января 2022 года для всех знаков Зодиака

19 января 2022 года – в этот день вы получите наибольшее удовлетворение, если будете разумно и осторожно использовать свои собственные силы и ресурсы.
Психология

ПРОвиденье: Как в новом году создать жизнь в благополучии

Итак, праздники остались позади и теперь многих из нас настигнет «тяжелый понедельник» или так называемая «февральская депрессия». Энтузиазм на нуле, возвращение к привычной жизни даётся тяжело, в душе царят апатия и опустошение.
Lifestyle

Что нельзя, а что можно делать на Крещение

19 января для всех православных христиан - особенная дата. В этот день отмечается важный религиозный праздник - Крещение Господне.
Showbiz

Звезда сериала «Надежда» Надя Хильская рассказала о заработках в украинском кино

Актрисе Наде Хильской посчастливилось получить роль в сериале «Надежда».