Pregnancy Day: свято для майбутніх мам за підтримки бренду La Roche-Posay

Pregnancy Day
24 січня відбудеться традиційне свято для майбутніх мам – Pregnancy Day. На заході можна буде отримати інформацію від експертів про вагітність, пологи та про дитину й маму в перші дні після появи малюка на світ.

Організатори зимового Pregnancy Day – сайт для свідомих батьків 4mama і журнал та сайт Твій Малюк. Ми раді повідомити, що нами будуть проведені розіграші продукції ТМ La Roche-Posay – бренду №1 за рекомендацією дерматологів в Україні1. Через карантинні обмеження захід буде проходити в режимі online.

Продукція ТМ La Roche-Posay була обрана невипадково. Засоби бренду давно зарекомендували себе як одні з кращих для догляду за ніжною шкірою новонароджених. Використання засобів Ліпікар АП+ від La Roche-Posayсприяє заспокоєнню шкіри, зменшенню подразнення та свербежу, відновленню захисної функції шкіри. Вони забезпечують відчуття тривалого комфорту, навіть якщо мова йде про дуже суху шкіру, та збалансовують її мікробіом (невидиму екосистему мікроорганізмів).

Продукція ТМ La Roche-Posay

Лабораторії бренду проводять дослідження мікробіому шкіри вже близько 10 років. Всі знання, отримані під час досліджень, стають основою для створення ефективних продуктів по догляду за шкірою.

Очищуючий крем-гель Ліпікар АП+ і бальзам Ліпікар АП+м підходять для сухої, дуже сухої шкіри, а також схильної до атопії шкіри немовлят з перших днів життя2. Також засоби підходять для дітей і дорослих з чутливою шкірою.

Продукція ТМ La Roche-Posay

У програмі зимового Pregnancy Day заплановані виступи:

 • акушера-гінеколога;
 • нутриціолога;
 • педіатра;
 • психолога;
 • зіркової мами.

Підніматимуться теми:

 • харчування і фізичної активності мами під час вагітності та в післяпологовий період;
 • планування та перебігу пологів;
 • грудного вигодовування;
 • догляду за малюком в перші дні після пологів;
 • здоров'я новонародженого;
 • ментального здоров'я жінки після пологів.

Продукція ТМ La Roche-Posay

У перервах між виступами наших експертів на вас чекає приємний сюрприз – розіграші подарунків – продукції ТМ La Roche-Posay.

Будемо розігрувати 3 набори, в кожному з яких буде 4 продукти:

 • Ліпікар бальзам АП + м – ліпідовідновлюючий бальзам для дуже сухої і схильної до атопії шкіри обличчя й тіла для немовлят, дітей і дорослих, 400 мл;
 • Ліпікар синдет АП + – крем-гель для очищення дуже сухої і схильної до атопії шкіри для немовлят, дітей і дорослих, 400 мл;
 • Цикапласт бальзам Б5 – заспокоюючий відновлюючий бальзам для пошкодженої шкіри немовлят, дітей і дорослих, 40 мл;
 • Термальна вода La Roche-Posay,150 мл.

Продукція ТМ La Roche-Posay

Як уже згадувалося, ми проводимо наш Pregnancy Day в режимі online. Після виступу кожного спікера передбачений блок «запитання-відповідь» в режимі реального часу за допомогою засобів інформаційних технологій.

Будемо раді вашій участі у пізнавальному та цікавому святі для майбутніх мам Pregnancy Day, яке буде проходити за підтримки бренду La Roche-Posay.

1 Дослідження ТОВ "АЙК'ЮВІА Технолоджи Солюшнс Україна" "Барометр Дерматологи. Аналіз активності призначень дермато-косметичних засобів", 354 інтерв'ю (квітень-травень 2019), міста: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Хмельницький, Запоріжжя.

2 Клінічний тест, 30 немовлят з чутливою шкірою, 4 тижні використання Ліпікар бальзаму АП+м.

Предыдущий пост
Чем заняться с детьми на карантине
Чем заняться с детьми на карантине: варианты творчества в домашних условиях
Следующий пост
ПриватБанк та Mastercard
Робити добро - просто! Як ПриватБанк та Mastercard створили новорічне диво для тяжкохворих дітей

Новости партнёров

Fresh

Астрология

Кармический гороскоп на 27 февраля 2021 года: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 27 февраля 2021 года – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Астрология

Гороскоп на март 2021 года для всех знаков Зодиака: любовь, здоровье и финансы

Гороскоп на март 2021 года для всех знаков Зодиака сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий.
Фитнес и здоровье

8 важных правил для сохранения здоровья кишечника

Львиная доля заботы о защите нашего организма от вирусов и бактерий приходится на кишечник. Позаботившись о здоровье этого органа, ты позаботишься о своем иммунитете.
Lifestyle

Емоційний баланс: 6 книг про тонкощі наших почуттів

Розуміння своїх почуттів та емоцій дає змогу тримати душевну рівновагу та жити на повну.