Робити добро - просто! Як ПриватБанк та Mastercard створили новорічне диво для тяжкохворих дітей

ПриватБанк та Mastercard
Статья эксперта
P
Здійснити диво під силу кожному з нас!

Анна Павлова
Керівник благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Новий рік - найулюбленіше свято дітей, тому що в цей день здійснюються їх бажання, а вранці під ялинкою, як в казці, з'являються подарунки.

На жаль, далеко не всім дітям вдається зустрічати новорічні свята вдома, в колі сім'ї. Особливо складно важкохворим дітям, в житті яких так мало радості та так багато випробувань. Вони також чекають зимових свят та мріють про подарунки.

Позитивні емоції та віра в чудо - це свого роду терапія, якої сьогодні потребують не тільки хворі, а й здорові діти. Також це один з основних елементів, який слугує мотиватором в подоланні будь-яких складнощів, для одужання.

Чотири роки тому благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» в партнерстві з компанією Mastercard запустив найдобрішу акцію «Звичайне диво», мета якої - подарувати новорічне диво важкохворим дітям, які перебувають на лікуванні в лікарнях і не залишають їх навіть на свята.

За цей час акція встигла сподобатися клієнтами ПриватБанку та стала для них доброю новорічною традицією, адже умови участі прості: оплачуючи товари та послуги, в тому числі за допомогою смартфонів і гаджетів, окремою транзакцією учасники акції автоматично перераховували до благодійного фонду по одній гривні з операції. До кожної такої гривні ПриватБанк і Mastercard додали ще по 1 гривні.

Звичайне диво

З кожним роком учасниками акції стають все більше клієнтів ПриватБанку. У 2020 році благодійниками стали майже 150 тисяч українців, які зареєструвалися на сайті акції. У період з 1 листопада по 31 грудня їм вдалося зібрати рекордну суму - більше ніж 10 мільйонів гривень.

Завдяки небайдужим учасникам акції «Звичайне диво» вранці 1 січня 2021 року в стінах всіх дитячих обласних лікарень України з'явилися справжні Санта-Клауси. Разом з аніматорами в яскравих казкових костюмах вони порадували 3000 тяжкохворих дітей незабутніми подарунками та зробили все можливе, щоб кожен з них відчув у цей день святковий настрій.

Звичайне диво

В перший день нового року чудові подарунки і гарний настрій отримали діти у лікарні Києва, Боярки, Запоріжжя, Житомира, Мукачева, Сум, Херсону, Чернівців, Полтави, Харкова, Черкас, Дніпра, Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Миколаєва, Тернополя та інших міст.

Звичайне диво

Не залишилися без подарунків і медичні співробітники, які не тільки щодня борються за життя кожної дитини, а й намагаються дарувати їм позитивні емоції. Вони – справжні герої.

Звичайне диво

Але на цьому новорічне диво не закінчилося. На кошти, зібрані в рамках акції, були придбані не тільки подарунки. Кожна обласна дитяча лікарня в Україні отримає згодом медикаменти та потрібне медичне обладнання, за допомогою якого рятують життя, діти швидше одужують. Це як для медиків, так і для батьків – найкращий подарунок.

Звичайне диво

Акція «Звичайне диво» від ПриватБанку і Mastercard показує, що робити добро - просто. Допомагаючи іншим, одночасно ви даруєте радість і собі! Головне, не бути байдужими.

Предыдущий пост
Pregnancy Day
Pregnancy Day: свято для майбутніх мам за підтримки бренду La Roche-Posay
Следующий пост
Александр Палиенко
Мужской взгляд: Александр Палиенко об уязвимости мужчин, любви к себе и гармоничном воспитании детей

Новости партнёров

Fresh

Психология

Арт-коуч рассказал, какие ошибки мешают построить семейное счастье

Ведущий проекта «Я везу тобі красу» Юрий Царев поделился, что является главным для него в общении с участницами программы. А также привел пример, с чем пришлось столкнуться в общении с одной из девушек.
Фитнес и здоровье

Прием пищи после 18 часов: мифы, о которых стоит забыть

Отказ от еды после 18:00 – мегапопулярная диета, но эффективна ли она?
Красота

Как подготовить кожу к свадьбе, чтобы эффект был максимально красивым

Осень - пора свадеб. И вы уже начинаете строить планы на свой знаменательный день.
Фитнес и здоровье

Пора задуматься: в чем причина низкого давления и как вернуть хорошее самочувствие

Когда речь заходит о гипотонии, то редко кто из людей, страдающих от низкого давления, всерьез задумывается о своем состоянии. С этой болезнью чаще всего не борются, к ней привыкают. С вопросами о том, как улучшить самочувствие, а вместе с ним и качество жизни при гипотонии, мы решили обратиться к специалисту.