Відкриття нового сезону в Cuba Camp

Cuba Camp
P
Напередодні літа на Трухановомі острові знову відчинила свої двері для відвідувачів найяскравіша сезонна локація — Cuba Camp, співзасновниками та партнерами якої є Єлизавета Юрушева, Олег Самойленко, Дмитро Соловйов та Тетяна Вергун.

Незважаючи на ще не зовсім літню погоду, безліч гостей прийшли, аби насолодитись запальним настроєм та відчути дух свободи, котрого останнім часом всім дуже не вистачало. Серед тих, хто першими відвідав оновлений Cuba Camp, були: Поліна Неня, Таміла Немченко, Лана Кауфман, Олена Рева, Ольга Джарти, Анатолій Анатоліч, Анастасія Жолинська, Гарік Корогодський, Мартіна Макєєва, Михайло Заливако і Анна Богдан та багато інших.

Музичний настрій вечора створювали співак Марсель Гастон, діджеї Star Sky та Teaserok, а запальні ритми задавав добре знайомий гостям Cuba Camp гурт Havana. За позитивний заряд енергії відповідали коктейлі Bacardi Spiced & Cola.

Цього року на гостей локації чекає розширена територія, де можна відпочити всією сім'єю та нові яскраві роботи від художника-мураліста Саши Корбана, створені для яскравих інстаграмних кадрів. Крім того, з’явилося ще більше місця для гарячих танців, а для тих, хто прагне перепочити, передбачені затишні зони біля води. Там же є цілий ряд активностей для любителів екстриму: відволіктись від метушні міста допоможуть сапи, вейк, серф та каяки, які завжди у вашому розпорядженні.

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Cuba Camp

Фото в тексте: пресс-служба

Предыдущий пост
ЧЕ Family Day
ЧЕ Family Day: перший сімейний фестиваль в Черкасах
Следующий пост
Summer Park
5 июня - открытие крупнейшего Батутные городка столицы под открытым небом - Summer Park

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Дима Коляденко рассказал, в каком необычном месте делал Ирине Билык предложение

Гость шоу «Новорічна Маска» на канале «Украина» Дима Коляденко до сих пор надеется услышать «ДА» от Ирины Билык.
Фитнес и здоровье

Впоратися з менструальним болем без таблеток - реально! Livia - новий гаджет для дівчат

Больові відчуття за день до і після початку менструації вважається нормою. Але якщо біль такий, що ти змушена відмовитися від звичних справ, то варто щось зробити.
Showbiz

Наталья Могилевская рассказала о своей главной новогодней традиции

За кулисами проекта «Новорічна Маска» Наталья Могилевская рассказала, какой Новый год считает самым впечатляющим и о чем мечтает сегодня.
Психология

Как решают проблемы мужчины и женщины?

Психолог рассказала, какие различия есть в мужском и женском подходах к проблемам.