Благодійний концерт «Дитя ЧЕ Concert» до Дня Незалежності України

Дитя ЧЕ Concert
P
26 серпня в знак свята в Черкасах відбувся благодійний концерт «Дитя ЧЕ Concert», створений за ініціативи та підтримки засновниці громадської організації “Сила дівчат” Єлизавети Юрушевої.

Вперше в на сцені Черкаського Обласного Драматичного театру об'єдналися різні покоління артистів — дорослих професіоналів та юних талантів, які лише починають прокладати свій шлях до великої сцени.

Єлизавета Юрушева і Олександр Скічко з донькою

Так, в концерті взяли участь найкращі дитячі танцювальні колективи, маленькі інструменталісти та вокалісти Черкащини, які виступали у спільних запальних номерах із відомими зірками.

Тімур та Інна Мірошниченко

Ділити сцену з малечею та запалювати власними хітами до Черкас приїхали піаніст Євген Хмара, співаки Артем Пивоваров, Денис Реконвальд, Влад Дарвін, Oleynik, гурт “ТОК”, прем'єри Національної опери Катерина Кухар та Олександр Стоянов, дует “TamerlanAlena”, співачки TARABAROVA і TAYANNA. Ведучими вечора стали Тімур та Інна Мірошниченко.

 Світлана Тарабарова

 Євген Хмара

 Артем Пивоваров

 Oleynik

Інна Мірошниченко, Тимур Мірошниченко

Усі кошти, зібрані від концерту, підуть на закупівлю інкубатора для новонароджених в пологовий будинок міста Золотоноша, а також на двоканального інфузомата в Неонатальний центр Черкаської обласної дитячої лікарні.

Планується, що такий унікальний формат благодійного заходу стане доброю традицією і концерт «Дитя ЧЕ Concert» відзначатиметься щорічним заходом, що гостинно прийматиме найкращих артистів України та демонструватиме все більше та більше яскравих юних зірочок Черкащини.

Євген Хмара

TamerlanAlena

Катерина Кухар, Олександр Стоянов

Предыдущий пост
дизайн спальни
Как недорого обновить спальню за выходные: 16 практичных идей
Следующий пост
Единственная
Стать экспертом «Единственная» прямо сейчас

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«Холостяк 12»: смотреть онлайн 7-й выпуск от 09.12.2022

Невероятные свидания Алекса Топольского вместе с участницами в Дубае продолжаются!
Showbiz

Леся Нікітюк показала унікальний ветеринарний шпиталь: «Такого немає більше ніде»

У госпіталь для тварин, що знаходиться на Хмельниччині, телеведуча Леся Нікітюк завітала під час зйомок тревелу «LeМаршрутка» (Новий канал).
Психология

Как отучить ребенка капризничать за 10 дней

Дети капризничают ‑ это неотъемлемый элемент их взросления и познания мира. И часто мамам нужно большое терпение, чтобы выдержать их жалобы и не сойти с ума. Особенно тяжело воспринимаются детские капризы на фоне нашей усталости и бытовых проблем.
Фитнес и здоровье

5 упражнений для рельефных и подтянутых рук за 10 минут в день

Красивые руки ‑ одна из важнейших деталей твоего образа. Хорошо, что сделать их такими совсем не сложно.