Благодійний концерт «Дитя ЧЕ Concert» до Дня Незалежності України

Дитя ЧЕ Concert
P
26 серпня в знак свята в Черкасах відбувся благодійний концерт «Дитя ЧЕ Concert», створений за ініціативи та підтримки засновниці громадської організації “Сила дівчат” Єлизавети Юрушевої.

Вперше в на сцені Черкаського Обласного Драматичного театру об'єдналися різні покоління артистів — дорослих професіоналів та юних талантів, які лише починають прокладати свій шлях до великої сцени.

Єлизавета Юрушева і Олександр Скічко з донькою

Так, в концерті взяли участь найкращі дитячі танцювальні колективи, маленькі інструменталісти та вокалісти Черкащини, які виступали у спільних запальних номерах із відомими зірками.

Тімур та Інна Мірошниченко

Ділити сцену з малечею та запалювати власними хітами до Черкас приїхали піаніст Євген Хмара, співаки Артем Пивоваров, Денис Реконвальд, Влад Дарвін, Oleynik, гурт “ТОК”, прем'єри Національної опери Катерина Кухар та Олександр Стоянов, дует “TamerlanAlena”, співачки TARABAROVA і TAYANNA. Ведучими вечора стали Тімур та Інна Мірошниченко.

 Світлана Тарабарова

 Євген Хмара

 Артем Пивоваров

 Oleynik

Інна Мірошниченко, Тимур Мірошниченко

Усі кошти, зібрані від концерту, підуть на закупівлю інкубатора для новонароджених в пологовий будинок міста Золотоноша, а також на двоканального інфузомата в Неонатальний центр Черкаської обласної дитячої лікарні.

Планується, що такий унікальний формат благодійного заходу стане доброю традицією і концерт «Дитя ЧЕ Concert» відзначатиметься щорічним заходом, що гостинно прийматиме найкращих артистів України та демонструватиме все більше та більше яскравих юних зірочок Черкащини.

Євген Хмара

TamerlanAlena

Катерина Кухар, Олександр Стоянов

Предыдущий пост
Из пустоты в изобилие
Легендарный онлайн форум «Из пустоты в изобилие» уже близко!
Следующий пост
Тато року
Всеукраїнська премія Тато року оголошує голосування відкритим. Приєднуйтесь!

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 28 сентября 2021 года для всех знаков Зодиака

28 сентября 2021 года – не жалейте времени на самообразование.
Психология

Топ-4 причины, по которым мужчины любят анальный секс

Сексолог и психолог, ведущая реалити «Эксы» объяснила, почему парням это нравится.
Психология

Уважение к мужчинам: почему это важно и как его восстановить?

Невозможно любить мужчину, если не испытываешь к нему уважения. Возможно, когда-то он вас сильно разочаровал, и теперь вы не можете посмотреть на него прежним взглядом. Что же теперь делать?
Фитнес и здоровье

Дефицит железа: чем опасен и как предотвратить?

А ты знала, что дефицит железа - один из наиболее распространенных видов дефицита питательных веществ в мире? Этот элемент играет критическую роль в здоровье человека, но именно его нам чаще всего не хватает.