Всеукраїнська премія Тато року оголошує голосування відкритим. Приєднуйтесь!

Тато року
Хочемо поділитися радістю – улюблена подія, Всеукраїнська премія «Тато року» повертається!

Хто такий сучасний чоловік і тато? Він дуже, дуже змінився. Татова турбота про сім’ю і дітей сьогодні не обмежується фінансовим забезпеченням – сучасний тато знає все про свого малюка, проводить з ним час, може залишитися з дитиною вдома, якщо дружина працює, вчить, надихає.

Спілкування з дитиною, прояви ніжності і любові – не мода, не тренд, а нормальна поведінка сучасного чоловіка і батька. Саме це доводять своїм прикладом номінанти нашої премії – чоловіки, що реалізували свій потенціал у різних сферах життя – спорті, бізнесі, мистецтві, та стали найкращими татусями для своїх дітей.

папа

Задля цього, а також щоб познайомити країну з турботливими татами – відомими і реалізованими в професії чоловіками, 4мама представляє Всеукраїнську премію «Тато року». Кожен з наших номінантів заслуговує на увагу, кожен чудовий і турботливий, за кожного можна проголосувати на нашому сайті.

Наразі представляємо татусів у таких номінаціях:

  • Тато-блогер. Автор найцікавішого блогу про будні тата, смішні та зворушливі події, щоденні інсайти.
  • Тато-зірка. Представник шоу-бізу, який своїм яскравим прикладом демонструє, що бути батьком – круто, модно і весело.
  • Тато-спортсмен. Активний тато, який може пережити випробовування дитячими іграми будь-якої складності. Спортсмен за фахом та/або по духу, популяризує ЗСЖ.
  • Тато-освітянин. вчитель у широкому розумінні цього слова: обожнює вчити та вчитися, хороший друг, наставник, людина з почуттям гумору та безмежною любов’ю до дітей.
  • Тато-лікар. Лікар-інноватор, людина з добрим серцем, якого люблять маленькі пацієнти та поважають їх батьки.
  • Grand-тато. Тато тата. Людина, яка зберігає та уособлює зв’язок поколінь, передає свою мудрість та знання, як своєму сину (синам) так і онукам.
  • Тато-діяч культури. Тато що відомий своїм співом, танцями чи цікавими книгами.
  • Тато-в-бізнесі. Розумний, впевнений, сильний духом – це тато, який працює заради благополуччя сім’ї і країни. В нього мало вільного часу, але якщо з’являється хвилинка, проводить її з родиною.
  • Тато-гордість. Це може бути твій чоловік – тато твоєї дитини, твій батько, чи хтось із знайомих татусів.

папа с сыном

За одного номінанта можна голосувати тільки один раз. Голосування триватиме до 9 вересня, після підрахунку голосів ми оголосимо імена переможців. 14 вересня відбудеться урочиста церемонія нагороження переможців премії «Тато року 2021».

Ми вдячні за підтримку і популяризацію екологічного батьківства нашому офіційному партнеру, бренду SMILE BABY та партнеру номінації "Тато - Бізнес" BUUNT.

Предыдущий пост
Дитя ЧЕ Concert
Благодійний концерт «Дитя ЧЕ Concert» до Дня Незалежності України
Следующий пост
Куда сходить в Киеве
Куда сходить в Киеве: 8 самых интересных музыкальных события сентября

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 24 сентября 2021 года для всех знаков Зодиака

24 сентября 2021 года – если не знаете, как поступить, прислушайтесь к советам окружающих.
Фитнес и здоровье

Почему появляется боль в желудке и как с ней бороться

Боль в желудке - один из симптомов множества заболеваний. Евгений Комаровский рассказал, с чем связан внутренний дискомфорт желудке и что нужно делать.
Фитнес и здоровье

6 неявных признаков гормонального дисбаланса и способы его преодолеть

Гормоны отвечают за все жизненно важные процессы нашего организма. Но когда их баланс нарушен, ничего не болит, потому такую проблему легко «запустить». Мы расскажем, как заметить дисбаланс гормонов на ранних стадиях.
Психология

Как полюбить себя такую, какая ты есть без помощи психолога?

Начну с того, зачем нам это надо. Есть пирамида ценностей здорового человека.