Увійди в новий рік без домашнього насильства: українські зірки взяли участь у соціальному проєкті #НеЗдається

Увійди в новий рік без домашнього насильства
Зірки українського шоу-бізнесу долучилися до проєкту від StarLight Media та Інституту когнітивного моделювання (ІКМ) за підтримки Товариства Червоного Хреста України #НеЗдається, що в передноворічний період озвучує важливе бажання — залишити проблему насильства в минулому.

Приблизно 2 мільйони людей в Україні страждають від домашнього насильства. Системна проблема щорічно набирає нових масштабів у період новорічних свят — саме на ці дні припадає рекордна кількість звернень від постраждалих. Кампанія #НеЗдається об’єднала 10 роликів, у яких ведучі читають реальні історії постраждалих від домашнього насильства, закликають почати новий рік з нової, світлої сторінки та звернутися по допомогу.

Історії було розміщено людьми на анонімній платформі «Мені здається», яку майже рік тому заснував ІКМ в межах кампанії з боротьби з домашнім насильством. Амбасадоркою проєкту є телеведуча, Почесний Посол Фонду ООН в галузі народонаселення Маша Єфросініна. Вона ж стала і частиною діджитал-кампанії #НеЗдається.

Новорічні свята — це момент мрій, загадування бажань та надій на позитивні зміни. Саме час для мільйонів українців розпочати світлу сторінку життя — без насильства. За 9 місяців роботи нашої платформи «Мені здається» надійшло майже 500 анонімних історій. Довгих, відвертих, надзвичайно складних, від яких іноді мороз по шкірі. Ми з іншими учасниками спецпроєкту зачитали лише кілька з них. Підтримати потерпілих, показати, що вони не одні у своїй проблемі, нагадати, куди вони можуть звернутися по допомогу — саме таку мету ми ставили перед собою в цій кампанії

— каже Маша Єфросініна.

Обличчями та важливими голосами кампанії стали відомі зірки: Надія Матвєєва, Наталія Єжова, Павло Костіцин, Сергій Костира, Юлія Зорій, Марина Боржемська, Яна Брензей та журналістка і блогерка Раміна Есхакзай.

Павло Костіцин

Павло Костіцин

Марина Боржемська

Марина Боржемська

Раміна Есхакзай

Раміна Есхакзай

За майже рік роботи просвітницької кампанії «Мені здається» було запущено анонімний щоденник It seems, сервіс безкоштовної психологічної допомоги на платформі «Розкажи мені», вайбер-канал Stop Abuse Ukraine та розповсюджено інформаційні плакати по Україні. Співпраця з StarLight Media — ще один важливий крок у межах кампанії, розповідає засновник ІКМ Віктор Березенко.

Ми бачимо помітні результати системної роботи — потерпілі стали менше боятися та починають більше звертатися по допомогу. Це важкий шлях, але він був би ще важчим, якби не надійні партнери та небайдужість інфлюенсерів. Велика повага до зірок, які спрямовують свою популярність на привернення уваги суспільства до болючої проблеми. Цим відеопроєктом ми хочемо достукатися до постраждалих та допомогти їм зрушити з місця вирішення цієї проблеми, перегорнути цю сторінку та в новому році дійсно почати нове життя

— підкреслює засновник ІКМ.

Зйомки відбулися в останній день світової акції «16 днів активізму проти гендерного насильства», в Міжнародний день прав людини (10 грудня). Це символічний прояв ключової думки — протидія домашньому насильству потребує системної роботи та регулярного залучення всіх небайдужих сторін.

Усі ролики будуть опубліковані протягом двох тижнів напередодні свята Нового року.

ЯКЩО ВИ СТРАЖДАЄТЕ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ

  • tellme.com.ua — онлайн-платформа, де можна отримати три безкоштовні консультації психолога.
  • itseems.com.ua — онлайн-платформа, де можна анонімно розповісти свою історію насильства.
  • 102 — Національна поліція України.
  • 15 47 — безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства.
  • 116 123 (з мобільного) та 0 800 500 335 (зі стаціонарного) — безкоштовна національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, «Ла Страда-Україна».
  • 116 111 (з мобільного) та 0 800 500 225 (зі стаціонарного) — національна дитяча гаряча лінія, «Ла Страда-Україна».
  • 0 800 213 103 — цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги.

Предыдущий пост
2220 International Music Festival VIDEOCLIP
Відбувся унікальний проєкт культурної дипломатії - 2220 International Music Festival VIDEOCLIP
Следующий пост
Новый год старые фото
10 новогодних фото из прошлого, которые вызывают ностальгию

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 22 января 2022 года для всех знаков Зодиака

22 января 2022 года – этот день может ознаменоваться разнообразными находками и идеями, которым со временем вы найдете применение.
Красота

Ночной уход за телом: что и как использовать перед сном

Ухаживать за своей кожей и наслаждаться нежностью даже ночью? Подари своему телу самую трепетную заботу круглые сутки!
Гороскоп

Гороскоп на февраль 2022 года для всех знаков Зодиака: любовь, здоровье и финансы

Гороскоп на февраль 2022 года для всех знаков Зодиака сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий.
Showbiz

Известный хитмейкер BAZHANA презентовала теплый проект с социальным подтекстом

Известный хитмейкер BAZHANA ( Ольга Животкова) презентовала красивое видео на лирическую песню в своем исполнении - «Главный человек». Песню о самом ценном, о нежности и признании к любимым.