ТОП-5 відповідей на штампи російської пропаганди

російська пропаганда
Ведучий програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Анатолій Анатоліч у своєму Інстаграмі дав поради, як відповідати на найрозповсюдженіші штампи російської пропаганди, що в України при владі фашисти, неонацисти та бандерівці.

Телеведучий і блогер Анатолій Анатоліч у своїх соцмережах дав підписникам невеличкий майсер-клас, як відповідати тим, хто стверджує, що в Україні живуть лише неонацисти, фашисти та бандерівці.

Факт 1

Президент України Володимир Зеленський має єврейське коріння – його батьки євреї. Як так виходить, що наш президент – неонацист?

Факт 2

Ізраїль надає максимальну підтримку Україні. Нещодавно в Тель-Авіві відбувся найбільший в історії країни мітинг на підтримку України, яка є… неонацистською?

рупор

Факт 3

У 2019 році ультраправі партії та націоналістичні партії виставили єдиного кандидата, який у підсумку набрав 1,5%, тож, зрозуміло, що перемогти він аж ніяк не міг! В парламенті схожа ситуація – лише один представник правих партій пройшов у парламент.

Факт 4

В Україні заборонена неонацистська і неофашистська пропаганда.

Так от, перевіряйте, пояснюйте, надавайте факти про те, що серед нас немає фашистів. А якщо перші чотири не діють – користуйтесь п’ятою відповіддю – пошліть їх туди, куди йде російський корабель

– коментує Анатолій Анатоліч.

Предыдущий пост
Берегиня зі зброєю
Берегиня зі зброєю
Следующий пост
Единственная
Стать экспертом «Единственная» прямо сейчас

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Великий пост: духовное обновление и здоровье

Великий пост – это один из самых важных и древних периодов в православной церковной традиции, который предшествует празднику Пасхи.
Психология

Топ-6 мультфильмов, которые стоит посмотреть подросткам

Вместе с психологом подобрали мультфильмы, которые полезно посмотреть подросткам, а также их родителям.
Шоубиз

«МастерШеф 13»: кто покинул шоу в 3 выпуске - 24.02.2024

После битвы черных фартуков кулинарный проект «МастерШеф 13» в 3 выпуске покинул первый участник.
Шоубиз

«МастерШеф 13»: чем кулинары-любители удивили судей в 3 выпуске шоу

В новом выпуске 13 сезона главного кулинарного реалити страны «МастерШеф» участников ждали новые правила и звездные гости.