ТОП-5 відповідей на штампи російської пропаганди

російська пропаганда
Ведучий програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Анатолій Анатоліч у своєму Інстаграмі дав поради, як відповідати на найрозповсюдженіші штампи російської пропаганди, що в України при владі фашисти, неонацисти та бандерівці.

Телеведучий і блогер Анатолій Анатоліч у своїх соцмережах дав підписникам невеличкий майсер-клас, як відповідати тим, хто стверджує, що в Україні живуть лише неонацисти, фашисти та бандерівці.

Факт 1

Президент України Володимир Зеленський має єврейське коріння – його батьки євреї. Як так виходить, що наш президент – неонацист?

Факт 2

Ізраїль надає максимальну підтримку Україні. Нещодавно в Тель-Авіві відбувся найбільший в історії країни мітинг на підтримку України, яка є… неонацистською?

рупор

Факт 3

У 2019 році ультраправі партії та націоналістичні партії виставили єдиного кандидата, який у підсумку набрав 1,5%, тож, зрозуміло, що перемогти він аж ніяк не міг! В парламенті схожа ситуація – лише один представник правих партій пройшов у парламент.

Факт 4

В Україні заборонена неонацистська і неофашистська пропаганда.

Так от, перевіряйте, пояснюйте, надавайте факти про те, що серед нас немає фашистів. А якщо перші чотири не діють – користуйтесь п’ятою відповіддю – пошліть їх туди, куди йде російський корабель

– коментує Анатолій Анатоліч.

Предыдущий пост
Берегиня зі зброєю
Берегиня зі зброєю
Следующий пост
коли помре Путін
Відомий екстрасенс передбачив, коли помре Путін

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.