Відомий екстрасенс розповів, коли закінчиться війна в Україні

Відомий екстрасенс
Новий прогноз про завершення війни від відомого екстрасенса.

Екстрасенс Сергій Кобзар розклав карти Таро та передбачив, коли ми переможемо росію і що чекає на нашу країну після цього.

За словами екстрасенса, Україна вже здобула перемогу у війні. Це стало зрозумілим ще на початку березня.

Ми вже виграли, просто потрібно це зафіксувати. У розкладі випадає так, що буде кілька угод. Перша – дуже скоро, у квітні-травні. Друга – ближче до середини чи кінця літа. Але вийдемо з гарячої фази ми в найближчий місяць. Коли всі виїжджали, я казав, що на травневі ми вже маємо смажити шашлики

– заявив Сергій Кобзар в інтерв'ю каналу «Україна».

украина

Щодо тимчасово окупованих росією територій, карти кажуть таке.

Території Донецької та Луганської областей можуть відбити дуже швидко. Щодо Криму, то там імовірніше буде нейтральна територія. Після цієї війни буде період відбудови – причому за рахунок сторони, яка програла. Вони дадуть гроші, а відбудовуватимемо ми півтора-два роки, максимум – три. Після цього протягом 5-7 років в Україні буде стрімке зростання. Головне зараз – не панікувати, бо цього й добивається ворог. Потрібно вірити у ЗСУ, у Президента. Економіку відбудуємо. Безумовно, шкода наших невинних людей, які постраждали, яких убили. Їх не повернеш. Але ми все одно маємо йти вперед

– сказав екстрасенс.

Предыдущий пост
Марш українських матерів
Марш українських матерів пройшов великими містами світу
Следующий пост
Що чекає Україну в квітні
Що чекає Україну в квітні: передбачення для Західної та Східної частини країни

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».