Відомий екстрасенс передбачив, коли помре Путін

коли помре Путін
Екстрасенс Сергій Кобзар розповів, коли може померти Путін і чи буде його кінець таким самим, як у Гітлера.

Відомий екстрасенс Сергій Кобзар упевнений, що цього року президент рф, який розв'язав страшну війну проти нашого народу, повинен піти.

У нього цього року випадає два переломні періоди. Перший – десь у травні, другий – у серпні-вересні. Тобто якщо він у травні ще якимось дивом протягне або йому не допоможуть, то ближче до осені точно є цей обрив. Він зараз справді є загрозою для всіх. Імовірність, що буде внутрішній переворот або його просто усунуть, – дуже велика

– вважає Сергій Кобзар.

Сергій Кобзар

У мережі активно порівнюють поведінку Гітлера та Путіна. Багато експертів говорять, що Путін просто повторює дії лідера нацистської Німеччини. Журналісти каналу «Україна» поцікавилися в екстрасенса, чи справді їхні дії настільки схожі і чи буде кінець Путіна таким самим, як у Гітлера.

Так, вони дещо схожі, але Гітлер приділяв містиці набагато більше уваги. Всі знаки СС – це насправді руни, тобто все там було не так просто. Якщо порахувати, то коефіцієнт втрат Німеччини та Радянського Союзу був дуже малий, а тут ми маємо ситуацію з точністю до навпаки. Гітлер ніколи не почав би повномасштабне вторгнення на спадний місяць. Це те, що зробив Путін. Думаю, що таке прискорення відбулося у зв'язку з тим, що він або знає або відчуває обмеженість свого часу. Або ж через те, що він завжди має прив'язку до якихось дат, і дуже хотів «підігнати» це все скажімо до 9 травня

– сказав екстрасенс.

Також Сергій Кобзар переконаний, що щойно буде повалений путінський режим, на росію чекає розкол.

Предыдущий пост
російська пропаганда
ТОП-5 відповідей на штампи російської пропаганди
Следующий пост
Марш українських матерів
Марш українських матерів пройшов великими містами світу

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.