Що чекає Україну в квітні: передбачення для Західної та Східної частини країни

Що чекає Україну в квітні
Відомий екстрасенс і астролог, експерт каналу «Україна» Макс Гордєєв зробив розклад на картах Таро і розповів, яким видасться квітень для нашої країни.

Екстрасенс Макс Гордєєв зробив два розклади на картах Таро, щоб чітко зрозуміти, який сценарій чекає на Україну наступного місяця. Так, стало зрозуміло, що для Східної України це буде місяць запеклої переможної боротьби.

У квітні будуть вестися масові та сильні бої, які виведуть більшість міст з окупації. Квітень для них, можливо, не буде місяцем повного звільнення, але бої будуть знаковими, а деякі навіть наступальними

– розповів експерт.

война в украине

А ось на Західній Україні особливих змін екстрасенс не побачив – ситуація там буде стабільно спокійною.

Захід України перебуватиме у правильному потоці. Бомбити його не будуть. Слід розуміти, що це кордон із Польщею, а що б там не говорили і не думали, росія не нападатиме на Польщу. Не зважаючи на те, як рф себе позиціонує, вона боїться конфлікту з Євросоюзом

– поділився екстрасенс.

Предыдущий пост
Відомий екстрасенс
Відомий екстрасенс розповів, коли закінчиться війна в Україні
Следующий пост
Відомий екстрасенс
Відомий екстрасенс передбачив, наскільки ймовірним є вторгнення Білорусі в Україну

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».