Чи варто боятися Третьої світової війни: передбачення екстрасенса

Третя світова війна
Екстрасенс Сергій Кобзар зробив прогноз щодо ситуації в Україні та світі найближчим часом.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України європейські країни одна за одною намагаються збільшити свій військовий потенціал, побоюючись нападу Путіна. Проте про серйозні атаки, вважає екстрасенс, там говорити не варто.

Якщо так глобально розібратися, то Третя світова вже є… Але щоб дійшло до використання ядерної чи хімічної зброї – я думаю, що оточення Путіна не дозволить цього зробити

– прокоментував Сергій Кобзар в інтерв'ю програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

За словами медіума, зараз завдання України та всього світу – добити російську армію та повністю знищити їхню економіку. У своїх розкладах Кобзар не бачить зустрічі президентів України та рф, про яку постійно говорять у ЗМІ. Принаймні найближчим часом.

Сергій Кобзар

Путін її просто боїться. Причому з багатьох причин – починаючи загрозами усередині країни, закінчуючи тим, що за силою свого духу, політичною силою, за підтримкою народу один Вова повністю програв іншому. До того ж, переговори для них є просто таймаутом. Вони розуміють тільки з позиції сили, коли затискають з усіх боків. Така зустріч можлива тільки тоді, коли рф повністю поставлять на коліна

– вважає екстрасенс.

А ось коли це станеться, і агресор зазнає поразки (а це обов'язково станеться), територіально росія просто розвалиться.

Розкол рф на 4 частини неминучий. Більше того, це єдине, що може врятувати оточення Путіна. Прийде розуміння, що окремо їм буде комфортніше, ніж бути разом. Тим більше, що цілісності як такої там однаково немає. Якщо ми вийдемо за межі Пітера та Москви, далі, куди не глянь – суцільна катастрофа. Тож розвал буде точно. Щойно закінчиться війна і цей режим буде пригнічено, тут таки станеться розкол

– сказав екстрасенс.

Предыдущий пост
Відомий екстрасенс
Відомий екстрасенс передбачив, наскільки ймовірним є вторгнення Білорусі в Україну
Следующий пост
Единственная
Стать экспертом «Единственная» прямо сейчас

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.