Відомий екстрасенс розповів, коли остаточно може закінчиться війна в Україні

війна в Україні
Експерт каналу «Україна», відомий екстрасенс і астролог Макс Гордєєв назвав дату завершення війни в нашій країні та розповів, що зміниться після перемоги.

Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв зізнається – на початку війни першим ділом зробив те, чого сам від себе не очікував. Експерт взяв кілька ляльок Вуду, на яких періодично робить прокльони на президента росії володимира путіна.

Гордєєв запевняє – смерті гаранта рф слід очікувати найближчим часом.

Він помре від ножа в спину від людей, яких сам же й годує. Коли це трапиться, сказати дуже важко. Інколи мені здається, що це буде сьогодні-завтра, а потім приходить розуміння, що він не завершив свою місію, тому всесвіт його не відпускає. Але я впевнений, що це трапиться найближчим часом – рік, максимум 2 роки

– розповів Макс Гордєєв.

Сьогодні в соціальних мережах Гордєєву пише неймовірна кількість українок, які мріють повернутись у свої домівки, тож чекають почути точну дату завершення війни. І Гордєєв вже готовий оголосити її.

Я роблю різні розклади на картах Таро й у кожної випадає повернення через 2-3 місяці. Тож можу сказати, що липень-серпень – це точне завершення війни. Щодо повної перемоги України, на жаль, – це до трьох років. Саме тоді нам повністю повернуть Крим, Донецьк і Луганськ

– запевнив екстрасенс.

Макс Гордєєв

За словами Гордєєва, квітень – останній місяць боїв на території нашої країни, а вже ближче до травня все зміниться, й ми перейдемо в тиху оборону держави.

Я впевнений, що люди, які підтримували путіна зовсім скоро зрадять його і скажуть: «Я завжди був за Україну, мене змусили…» Адже зараз увесь світ з нами, всі країни посилають нам неймовірну енергетику. Але скоро ми не просто встанемо з колін, ми станемо найбажанішим шматочком для будь-якого члена Євросоюзу. Тож, не зважаючи на те, скільки ми горя пережили, ця ситуація зіграє країні на користь

– поділився Гордєєв.

Предыдущий пост
Третя світова війна
Чи варто боятися Третьої світової війни: передбачення екстрасенса
Следующий пост
Единственная
Стать экспертом «Единственная» прямо сейчас

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Любовный та финансовый расклад Таро на октябрь 2023 года для всех знаков Зодиака

В этом прогнозе мы расскажем о том, как знаки Зодиака будут проявлять свои эмоции и чувства, какие идеи появятся в голове и что вас ждет в финансовом плане.
Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 6 выпуск от 30.09.2023

В новом выпуске кулинарного реалити участников ждет первый в истории украинского «МастерШеф» выпуск кулинарного подкаста.
Психология

Партнерство между родителями и учителями: как можно прийти к конструктиву?

На честь Дня вчителя, саме час поговорити про важливі питання взаємин батьків і вчителів.