Відомий екстрасенс розповів, коли остаточно може закінчиться війна в Україні

війна в Україні
Експерт каналу «Україна», відомий екстрасенс і астролог Макс Гордєєв назвав дату завершення війни в нашій країні та розповів, що зміниться після перемоги.

Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв зізнається – на початку війни першим ділом зробив те, чого сам від себе не очікував. Експерт взяв кілька ляльок Вуду, на яких періодично робить прокльони на президента росії володимира путіна.

Гордєєв запевняє – смерті гаранта рф слід очікувати найближчим часом.

Він помре від ножа в спину від людей, яких сам же й годує. Коли це трапиться, сказати дуже важко. Інколи мені здається, що це буде сьогодні-завтра, а потім приходить розуміння, що він не завершив свою місію, тому всесвіт його не відпускає. Але я впевнений, що це трапиться найближчим часом – рік, максимум 2 роки

– розповів Макс Гордєєв.

Сьогодні в соціальних мережах Гордєєву пише неймовірна кількість українок, які мріють повернутись у свої домівки, тож чекають почути точну дату завершення війни. І Гордєєв вже готовий оголосити її.

Я роблю різні розклади на картах Таро й у кожної випадає повернення через 2-3 місяці. Тож можу сказати, що липень-серпень – це точне завершення війни. Щодо повної перемоги України, на жаль, – це до трьох років. Саме тоді нам повністю повернуть Крим, Донецьк і Луганськ

– запевнив екстрасенс.

Макс Гордєєв

За словами Гордєєва, квітень – останній місяць боїв на території нашої країни, а вже ближче до травня все зміниться, й ми перейдемо в тиху оборону держави.

Я впевнений, що люди, які підтримували путіна зовсім скоро зрадять його і скажуть: «Я завжди був за Україну, мене змусили…» Адже зараз увесь світ з нами, всі країни посилають нам неймовірну енергетику. Але скоро ми не просто встанемо з колін, ми станемо найбажанішим шматочком для будь-якого члена Євросоюзу. Тож, не зважаючи на те, скільки ми горя пережили, ця ситуація зіграє країні на користь

– поділився Гордєєв.

Предыдущий пост
Третя світова війна
Чи варто боятися Третьої світової війни: передбачення екстрасенса
Следующий пост
Владимир Шоломицкий
Диалектика Победы от Владимира Шоломицкого

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».