Таролог розповіла, чого чекати українцям у найближчі місяці

українці
Таролог Любов Павленко відповіла на питання, які хвилюють українців найбільше – що нас чекає у наступні місяці і коли ми святкуватимемо перемогу.

За словами таролога та експерта програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна» Любові Павленко, у найближчі тижні нам буде досить непросто, а відтак доведеться приймати складні рішення. Обстановка важка, тому діяти потрібно буде ефективно і приймати дуже швидкі рішення. Непокійні рішення, не дуже виважені, але реагувати треба буде швидко. Бачу зазіхання на території, ще буде неспокійно, але перемога буде за нами. Через такий важкий шлях ми йдемо до перемоги.

Коли закінчиться війна – однозначної відповіді на це вкрай складне питання поки немає. Але таролог обнадіює: вже наступного місяця у нас буде привід для святкування.

Так, будуть причини щось святкувати, але другий місяць – знову якісь труднощі. Восени ж буде більш спокійно. Ми стоїмо з останніх сил, тут у нас карти виваження, терпіння, планування. Ніяких дій не бачу. Щось всередині там будується, але дій начебто немає. Випадає карта оборони, тобто нам потрібно буде оборонятись

– сказала Любов.

война в украине

Насамкінець таролог порадила, як підтримувати свій психологічний стан у цей важкий для кожного українця період.

Не варто дуже зосереджуватись на тому, що від нас не залежить. А ось будь-які перемоги, навіть зовсім малесенькі, потрібно святкувати. Якщо у вашому житті є маленькі радощі – дозволяйте собі їх. Сьогодні пташка заспівала під вікном або розпустились тюльпанчики – це вже радощі життя. Ви дихаєте, ви ходите, ви чуєте, ви можете щось робити, допомагати іншим людям, підтримувати когось. Бережіть свої серця і діліться любов’ю з іншими

– закликала таролог.

Предыдущий пост
Владимир Шоломицкий
Диалектика Победы от Владимира Шоломицкого
Следующий пост
Українські підприємства
Інтернет-магазини зможуть безкоштовно перейти з російських платформ на українські

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».