Інтернет-магазини зможуть безкоштовно перейти з російських платформ на українські

Українські підприємства
З початком військової агресії в Україні російські сервіси для електронної комерції перестали надійно функціонувати, деякі вже заблоковані.

Через це велика кількість українських підприємств, хто здійснював продаж товарів в інтернеті та користувався російськими сервісами, залишились з вимкненими інтернет-магазинами.

Допомогти українському бізнесу зголосились Monobank та Shop-Express - українська платформа для створення інтернет-магазинів. Відтепер українські підприємства зможуть безплатно та швидко здійснити переїзд своїх інтернет-магазинів з російських платформ на українську на додачу отримають mono-еквайринг з 0% комісією до 30.04.2022 р.

Переїзд буде легким, зрозумілим та “безболісним”, зі збереженням брендового дизайну, інформації та налаштувань. Саме це є значною складністю при переналаштуванні магазину. Перенесення інтернет-магазину можна налаштувати як самостійно, так і з залученням спеціалістів компанії Shop-Express.

Відключення інтернет-магазинів або їх некоректна робота в останній місяць вже призвела до вагомих втрат замовлень у підприємств. Забезпечити відновлення онлайн продажів є однією з термінових задач для відновлення української економіки. Переїзд на українські платформи - це найшвидший спосіб для підприємств продовжити працювати в цей важкий період. Місія платформи Shop-Express полягає в тому, щоб надати бізнесу простий інструмент запуску брендових інтернет-магазинів з усіма потрібними функціями. Впровадження нових можливостей у вигляді сучасного еквайрингу без комісії в інтернет-магазини безумовно покращить фінансові результати діяльності українських компаній

- говорить Олексій Петриченко, CEO Shop-Express.

Дізнатися про можливості інтернет-магазину з Shop-Express і протестувати можна на сайті https://shop-express.com.ua/ukr/, натиснувши на кнопку “Створити магазин”.

Для підключення інтернет-еквайрингу від monobank необхідно пройти реєстрацію за посиланням: https://www.monobank.ua/e-comm.

Предыдущий пост
українці
Таролог розповіла, чого чекати українцям у найближчі місяці
Следующий пост
снаряд чи підозрілий предмет
Що робити, якщо ви побачили снаряд чи інший підозрілий предмет на вулиці

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.