Як захистити оселю від крадіїв і мародерів під час війни?

крадії і мародери
Телеведуча Надія Матвєєва розповіла, що варто зробити, аби захистити оселю від крадіїв і мародерів під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Надійні поради» з Надією Матвєєвою — прості, але важливі правила, які допоможуть зберегти здоров’я, розв’язати проблеми в тилу, убезпечити себе та рідних під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Телеведуча дає відповіді на питання, які хвилюють кожного: як уберегтися від хімічної зброї, що робити, якщо ви побачили снаряд чи інший підозрілий предмет на вулиці, які продукти варто взяти з собою в укриття та що можна приготувати своїми руками з мінімальної кількості інгредієнтів, як захистити житло від мародерів та багато іншого.

Що варто зробити, аби захистити оселю від крадіїв і мародерів під час війни?

Створіть чат будинку. Обміняйтесь з сусідами контактами. Призначте чергових та відповідальних за безпеку. Щодня робіть обхід всього будинку і двору.

Дізнайтесь телефони Штабу ТРО та гарячих ліній місцевих ОДА. Якщо в будинку лишились тільки жінки – долучіть до обходу представників ТРО.

Перевіряйте дах, підвали, сходові клітини на сторонні та підозрілі предмети. Сміттєвий пакет, будівельний мішок чи дитяча іграшка може містити вибухівку. Якщо є така підозра, не чіпайте його, відійдіть на безпечну відстань (мінімум 200 метрів), викликайте поліцію.

Перевіряйте машини біля будинку. Візитівки на лобовому склі, шматки картону в дверях авто – можуть бути мітками для мародерів чи автокрадіїв. Попросіть власників, які не виїхали, прибрати з салонів всі коштовні речі.

воры в квартире

Перевіряйте квартири на мітки домушників. Це можуть бути рекламні флаєри на дверях, намальовані хрестики, прозорий скотч на замковій щілині, монети в дверній шпарині тощо. Прибирайте все, що може вказати злодіям про відсутність власника.

Не відчиняйте двері незнайомцям, які представляються волонтерами або представниками силових, евакуаційних та комунальних структур, навіть при наявності відповідних документів. Перепитайте в чаті будинку, зателефонуйте до Штабу ТРО чи гарячих ліній місцевих ОДА.

Не впускайте чужих у під’їзди. Не соромтесь перепитувати у невідомих людей, що вони роблять біля вашого будинку. Зараз активізувались крадії металу та лічильників з підвалів. Вимкніть домофони. Користуйтесь лише магнітними ключами. В разі розмагнічування ключа – зверніться за допомогою в чат будинку.

Не кажіть зайвого. Будь-які питання чужої людини (наприклад, хто з сусідів ще не виїхав) повинні вас насторожити.

Якщо треба спуститись в укриття, зачиняйте в квартирі вікна та двері. Особливо якщо живете на першому чи другому поверсі. Бажано також перекрити газо-, електро- та водопостачання.

Предыдущий пост
кредит
Адвокат розповіла, чому банки мають право нараховувати відсотки за кредит під час війни
Следующий пост
Единственная
Стать экспертом «Единственная» прямо сейчас

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.