Адвокат розповіла, чи можна не оплачувати комунальні послуги під час війни

комунальні послуги
Статья эксперта
Зараз не всі люди мають достатньо грошей, щоб віддавати їх за світло й газ. Але як на це реагують відповідні інстанції? Чи не нарахують вони штраф за несплачені рахунки?

Инна Мирошниченко
Ведущая утреннего шоу «Ранковий.LIVE» на телеканале LIVE, блогер, мама 2 детей.

Сьогодні буденні питання, вирішення яких у мирний час не викликало ніяких проблем, дуже сильно загострились. А все через те, що в багатьох людей практично немає грошей, щоб оплатити рахунки за газ чи світло.

Як реагують відповідні інстанції на неможливість українців погасити борг, розповіла адвокат та експерт програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна» Інна Мірошниченко.

У вас є обов’язок – вносити суму за комунальні платежі. Якщо такої змоги немає – ви не платите. Але це не означає, що вам не зарахують цей борг

– сказала Інна.

комунальні послуги

За словами експерта, поки в нашій країні йде війна – сума за комунальні послуги накопичуватиметься, її не спишуть. Коли бойові дії закінчаться – вам необхідно буде закрити суму саме за ці місяці.

Однак влада на місцях прийняла рішення, що вона не припинятиме надання комунальних послуг, якщо людина не має фінансів. Відповідні інстанції також не нараховуватимуть за цей період штрафні санкції

– сказала адвокат.

Але якщо є можливість – сплачуйте сьогодні, щоб після війни вам не нарахували шалену суму за комунальні послуги, яку необхідно погасити.

Предыдущий пост
крадії і мародери
Як захистити оселю від крадіїв і мародерів під час війни?
Следующий пост
звільнення
Чи може роботодавець звільнити вас під час війни: відповідь адвоката

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Варто знати: що робити у разі відкриття посилання з вірусом?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.