В Україні розпочата програма безкоштовної вакцинації, чіпування, стерилізації домашніх тварин

програма безкоштовної вакцинації
Разом з агресією Росії в наші домівки прийшли незгоди та страждання. Біда зачепила не тільки людей України. Нарівні з людьми страждають і чотирилапі улюбленці.

Адже в ситуації постійних загроз, нестабільності, зниження матеріального рівня їх власників, тварини не отримують належної турботі та догляду. Аби підтримати власників домашніх тварин у цей скрутний час, Українська ветеринарна асоціація дрібних тварин (USAVA) втілює в життя програму для власників тварин, які потребують допомоги. Вона здійснюється за підтримки Міжнародного фонду захисту тварин IFAW.

Війна Росії проти Україні триває. Наші військові б'ються за свободу і незалежність народу.

Життєва ситуація у більшості власників домашніх тварин за час війни значно погіршилася. Хтось змушений був покинути домівку і забрати тварину із собою. А у когось житла просто не залишилося після ворожих обстрілів. Та навіть якщо біда обійшла їх оселі, то часто-густо фінансові труднощі просто не залишають можливостей для належно доглядати за нашими чотирилапими друзями.

Заради того, щоб допомогти співвітчизникам у ці скрутні часи та зменшити ризики для здоров'я їх домашніх улюбленців, Українська ветеринарна асоціація дрібних тварин (USAVA) започаткувала спеціальну програму. Ветеринарні клініки, які приймають участь в програмі, пропонують безкоштовні вакцинацію, чіпування, стерилізацію домашніх тварин.

Своєчасна вакцинація від сказу захистить як саму тварину, так і людей від вкрай небезпечного захворювання.

Стерилізація - надійний профілактичний засіб проти чималого переліку онкологічних захворювань у тварин. Вона виключає ризик появи небажаного потомства. Тобто є запорукою скорочення кількості бездомних собак та котів. Врешті решт, така процедура дозволяє скоригувати поведінку тварини в кращу сторону. Що робить життя як домашньої тварини, так і її господарів більш комфортним.

Чіпування - надійний спосіб ідентифікації домашніх тварин. Мікрочіп із записаним у ньому та зареєстрованим у базі даних унікальним номером полегшує пошук, та ідентифікацію тварина, що загубилася.

животнные

На жаль, незгоди воєнного часу для багатьох відсунули турботи про наших підопічних на задній план. Тому ветеринарні лікарі вирішили допомогти у такій скрутній ситуації.

Війна не змусила нас скласти руки, – розповідає д-р Владлен Ушаков, президент USAVA. - Тварини не перестають хворіти незалежно від зовнішніх обставин. Якою б складною не була ситуація в країні, потреба у ветеринарній допомозі залишається.

Скориставшись послугами, які передбачає програма, власники не тільки захистять своїх улюбленців від небезпечних захворювань та зменшують ризики виникнення загрозливих чи небажаних ситуацій. Після чіпування та вакцинації вони отримають документи, необхідні для перетину кордону з домашньою твариною.

В програмі приймають участь зазначені нижче ветеринарні клініки:

  • Київ:

Ветеринарна клініка доктора Медведєва

вул. Феодори Пушиної, 25. Тел: +380932650229

Ліцензія АВ №583589

Цілодобова ветеринарна клініка «ДОВІРА»

вул. Михайла Ломоносова, 58. Тел: +380971112209
Ліцензія №65

  • Одеса:

Ветеринарна клініка «ВетПрем’єр»

вул. Іцхака Рабіна, 7. Тел: +380678225252

Ліцензія №766

  • Харків:

Цілодобова ветеринарна клініка «ДОВІРА»

вул. Клочківська, 191д. Тел: +380680793982

Ліцензія №65

  • Львів:

Ветеринарна клініка «Ветсервіс»

вул. Рубчака, 21Б. Тел: +380965321685

Ліцензія АВ №499480

Перелік клінік та контакти також можна знайти в соцмережах Facebook, Instagram, месенджері Telegram, на сайті програми та сайті Української ветеринарної асоціації дрібних тварин (USAVA).

Реалізація програми підтримки для власників тварин, які потребують допомоги, стала можлива за підтримки партнеру Української ветеринарної асоціації дрібних тварин (USAVA) - Міжнародного фонду захисту тварин IFAW.

Предыдущий пост
Mazda CX-5
Оновлена Mazda CX-5 2022 року вже у продажу в Україні
Следующий пост
YesHelp
З’явився простий і безпечний мобільний застосунок для зв’язку переміщених жінок з України з волонтерами

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Благодійний вечір для бізнесу від проєкту «Коло турботи» та Smart Solutions

30 листопада у Києві відбувся благодійний вечір від проєкту «Коло турботи» та «Smart Solutions». Вечір проходив в ресторані київської кухні «Глек».
Showbiz

Топ-3 причины смотреть новый сезон «LeМаршрутки»: «В этих кадрах – кусок истории!»

Тревел-проект Леси Никитюк «LeМаршрутка», который стартует на Новом канале, покажет людей, живших в оккупации, военных, волонтеров и настоящих современных героев Украины.
Showbiz

«Холостяк 12»: дивитися онлайн 6-й випуск від 02.12.2022

В шестом выпуске шоу «Холостяк 12» Алекс Топольский вместе с участницами продолжат жаркие свидания в Дубай.