Благодійний вечір для бізнесу від проєкту «Коло турботи» та Smart Solutions

Коло турботи
30 листопада у Києві відбувся благодійний вечір від проєкту «Коло турботи» та «Smart Solutions». Вечір проходив в ресторані київської кухні «Глек».

Благодійний івент об`єднав багатьох небайдужих представників українського бізнесу, які прийшли заради єдиної мети – допомогти назбирати кошти на навчання дитячих психологів.

Завдяки щедрості та небайдужості гостей вдалося зібрати суму близько 23 500 грн. Це означає, що 7 психологів зможуть пройти навчання безкоштовно.

Коло турботи

Коло турботи

На думку Октябрини Лісовської, ведучої вечора та президентки ГО «Центр соціального лідерства» та проєкту «Коло турботи», навіть у такі складні часи наша нація має інвестувати в ментальне здоров'я.

Ми завжди переоцінюємо зміни, які відбудуться протягом найближчих двох років, і недооцінюємо ті, які можуть трапитись протягом наступних десяти. Підтримуйте себе, інвестуйте в ментальне здоров'я дітей та команди і тоді наша країна розквітне.

Головним бізнес-партнером вечора була компанія Smart Solutions, які також поділились досвідом про те, чому важливо бути в ресурсі саме керівнику бізнесу і чому треба об'єднувати команду.

В кінці був розіграш практикуму для команди від психологів, я боролась за нього до останнього, але ми все одно його замовимо, бо я зі свого досвіду знаю, до яких змін може призвести робота з терапевтом в команді. Хоча й багато людей таку роботу недооцінюють, або просто не знають її користі

- коментує Анна Кіцина, директор з міжнародного розвитку компанії Smart Solutions.

На кінець вечора дійсно пройшов аукціон, серед лотів були: сертифікат від Карини Кривди, «Діагностика емоційного вигорання для ключових осіб компанії”», сертифікат від Світлани Марчек, на корпоративне навчання для топів компанії «Кризова підтримка керівника: самодопомога та допомога іншому», річний сертифікат VIP-клієнта від адвокатського об'єднання «Суслов та партнери».

Коло турботи

Коло турботи

Супер приз за найбільший донат - сертифікат від «Коло турботи» на навчальний курс: «Психологічна допомога дітям та батькам при гострій травмі та ПТСР» виграла компанія Trionika.

Коло турботи

Коло турботи

Слідкуйте за нашими новинами наших проектів в соціальних мережах: Instagram- @care_circle_ua або Facebook «Коло турботи».

Організатори вдячні всім партнерам, які долучились до івенту, зокрема L’Oréal Україна за миттєве реагування та подарункові набори для учасників, також інформаційному партнеру компанії rabota.ua.

Найпопулярнішому жіночому медіа-бренду України – «Єдина». А також всім учасникам, які прийшли не дивлячись на ракетну небезпеку в країні.

Предыдущий пост
Благодійний вечір для українського бізнесу
Благодійний вечір для українського бізнесу
Следующий пост
Fiorelli
Як зустріти Новий 2023 рік: ТОП-5 ідей для будь-якого настрою

Новости партнёров

Fresh

Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.
Фитнес и здоровье

Как похудеть на Дюкане: демократичная диета для тех, кто любит поесть

В общем, быть на Дюкане, как и на Лубутенах, в тренде. Хотя, труд французского врача в диетологии, такая же классика, как шедевры Ван Гога в живописи или мелодии Сибелиуса в музыке.
Showbiz

Лилия Ребрик стала «мамой» для маленького казака: «Жизнь победит»

Популярная украинская актриса, ведущая программ «Ранок Вдома» и «Дочекаюсь» на телеканале «Дом» Лилия Ребрик поделилась светлой новостью.