У «Прем’єр Палаці» на благодійному аукціоні для лікарні «Охматдит» зібрали більше 600 тисяч грн

Охматдит
4 березня 2023 р. відбувся благодійний вечір «Рік незламності» на підтримку відділення офтальмології та мікрохірургії ока дитячої лікарні «Охматдит». Усі зібрані кошти спрямовуються на придбання сучасного діагностичного та хірургічного обладнання, яке допоможе у лікуванні дітей з вогнепальними та осколковими травмами очей.

Організатори заходу – громадське об’єднання «Європейський шлях України» та Благодійний Фонд «Мистецька ініціатива» – зібрали для аукціону понад 20 цінних й знакових лотів, як-то витвори мистецтва, вироби провідних українських дизайнерів, спортивні артефакти та військові трофеї. Завдяки аукціону для потреб НДСЛ «Охматдит» було зібрано 604 000 грн.

Захід підтримали та виступили з концертом й українські співаки – CHEEV, SKYLERR, дует Анна-Марія.

Гуманітарна допомога «Прем’єр Палацу» та родини акціонера Віліса Дамбінса

Готель має давню історію дружби та підтримки НДСЛ «Охматдит» і бере активну участь у спільних гуманітарних проектах.

Від початку повномасштабного вторгнення Premier Palace Hotel Kyiv веде активну благодійну і волонтерську діяльність, серед напрямків якої є допомога київським дитячим лікарням. Благодійний захід «Рік незламності» з елегантною вечерею було проведено «Прем’єр Палацом» на благодійній основі завдяки підтримці латвійського акціонера та інвестора готелю Віліса Дамбінса.

Подружжя Віліса та Лієне Дамбінс системно підтримує в Україні та Латвії відновлення ментального здоров’я українських родин, що постраждали від війни. В грудні 2022 року Фонд дитячої лікарні Латвії та латвійський ресурсний центр ментальної і психологічної підтримки для дітей та підлітків на чолі з Лієне Дамбіною за фінансової підтримки Віліса Дамбінса організували перший психологічний табір для пацієнтів лікарні «Охматдит», які пережили російську окупацію. 20 дітей та підлітків разом зі своїми мамами та фахівцями «Охматдиту» прибули на 10 днів до Риги. Окрім щоденної роботи з психологами латвійського ресурсного центру ментальної і психологічної підтримки, для учасників табору були організовані лікувальна фізкультура, творчі майстерні, заняття із плавання, екскурсії різними містами Латвії. Українські діти також відвідала Ризький замок, де зустрілися з президентом Латвії та Першою Леді.

У січні 2023 року в «Прем’єр Палаці» відбулась знакова для української та міжнародної медичної спільноти подія – конгрес «Діти та війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу». Ініціаторами заходу стали провідні фахівці НДСЛ «Охматдит», а готель гостинно прийняв понад 100 учасників конгресу й взяв на себе усі організаційні витрати.

В цілому за рік повномасштабної війни Premier Palace Hotel Kyiv спрямував на благодійну та волонтерську діяльність понад 6 млн. грн.

Предыдущий пост
Superwoman
Форум для жінок та про жінок Superwoman повертається!
Следующий пост
Пасха 2023
Пасха 2023: лучшие поздравления для родных и близких

Новости партнёров

Fresh

Психология

«Я» в центре мира: ​​плохо ли быть эгоисткой?

Я очень четко отличаю здоровый эгоизм от нездорового. Вернее, эгоизм от эгоцентризма, если быть точной с научной точки зрения.
Lifestyle

Новогодние украшения 2024 года: стильные тренды в украшении дома на праздники

Узнайте, как украсить свою квартиру на Рождество и Новый год 2024 год.
Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 15 выпуск от 09.12.2023

В новом выпуске шоу «Мастер Шеф 12» впервые судьями станут зрители!