Від чого не варто відмовлятись під час війни, а що краще залишити при собі

Від чого не варто відмовлятись під час війни
Психологиня розповіла, що необхідно повернути у життя кожному.

Психологиня та експертка програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Олена Адамова зазначає – сьогодні багато українців вважають, що зараз невдалий час для кохання, кави вранці, прогулянок, спорту, краси та щастя.

Навіть ті, хто перебуває у відносній безпеці, вважають недоречним піти на манікюр, випити каву зі знайомими у милій кафешці, купити косметику, любити себе, інших та життя. Важливо розуміти, що у війні життя не зупиняється.

женщина

Найголовніша перемога для вас – це вийти живим та психологічно стабільним. Ранкова рутина, медитації, приємне спілкування, перегляд фільмів – це основа нашого психологічного здоров'я та стабільності. Відмова від усього цього – те ж саме, що зупинка життя.

За словами психологині, зараз кожен потребує хоча б шматочок радості, адже саме цього нам не вистачає. Але при цьому є важливе зауваження.

Чи потрібно це транслювати у соцмережах? Навряд чи це хороша ідея, адже більшість із нас болісно вразливі і до чужого горя, і до чужої радості. Все, що ви робитимете з турботою про себе – це виключно ваша історія; не варто з нею ділитися в момент, коли багато хто відрізаний від простих атрибутів нормального життя.

женщина говорит по скайпу

Слід продовжувати жити. Адже якщо не навчитися шукати радості під час війни, як ми знайдемо її після? Це важливі сенси, які дозволять кожному рухатись вперед в виживати.

Попередній пост
Нове середовище та нова школа
Нове середовище та нова школа: як допомогти дитині адаптуватися і не нашкодити?
Наступний пост
Як зменшити рівень адреналіну
Як зменшити рівень адреналіну та привести нерви до ладу

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

Люди виходили з машин та хором кликали Басю: Олена Фроляк розповіла про домашню улюбленицю

8 серпня, у Всесвітній день котиків, ми згадуємо різні історії про наших пухнастиків. Адже ці милі вусо-лапо-хвостики наповнюють життя фарбами.
Психологія

Як не стати жертвою шахраїв під час війни: ознака афери, яка має вас насторожити

Ведуча проекту «Аферисти в сітях» Олена-Крістіна Лебідь підказала нюанс, який може видати зловмисника.
Психологія

Боюся віддавати дитину до школи через війну: що робити?

До початку нового навчального року менше місяця. І, звісно, батьків турбує питання – як виглядатиме навчання в умовах війни, і чи безпечно взагалі віддавати дітей у школи?
Showbiz

Олександр Педан розповів, у які незвичні ситуації потрапив під час поїздки до Миколаєва

Ведучий Improv Live Show Олександр Педан розповів про поїздку в Миколаїв.