Як розмовляти з підлітком, якщо він не хоче вчити мову в іншій країні?

вчити мову
Ви вимушено опинилися за кордоном, але у вашої дитини немає бажання ходити до школи, спілкуватися з однолітками та розмовляти іноземною мовою.

Адаптація до нових умов не у всіх проходить легко й безболісно. Багатьом людям важко було виїхати навіть за межі України, не кажучи вже про те, щоб залишитись в іншій країні. І хоча діти простіше ставляться до змін, деякі підлітки все ж таки переживають і не готові прийняти нову реальність.

За словами експерта програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» доктор Євгена Комаровського, основна проблема полягає в тому, що вони вважають ситуацію тимчасовою, тому не вчать мову, а весь вільний час проводять у соцмережах чи в комп'ютерних іграх. Коли мама або інша близька людина намагається витягнути дітей з чатів та соцмереж, вони зазвичай говорять: «У мене там усі друзі».

Доктор Комаровський порадив підліткам інакше подивитися на те, що зараз відбувається.

Сподіватимемося, що ситуація «Я за кордоном ненадовго» – правильна, але розраховувати на неї не треба. Варто бути готовим до того, що перебування в іншій країні може затягтися

– сказав експерт.

дети учат язык

Щодо нових контактів – друзів багато не буває.

Якщо за той час, поки ви перебуваєте в іншій країні, у вас з'являться нові знайомства, це допоможе у житті. Поготів, у 14-16 років подружитися дуже легко

– пояснив підліткам доктор Комаровський.

А якщо говорити про знання – ви опинилися в країні носія іншої мови. Що може бути краще?

Це дуже крута можливість – вивчити мову за короткий час. Перед вами відкривається весь світ, якщо ви знаєте кілька мов. Чому не використати цю ситуацію – вимушене перебування за кордоном – зі знаком «плюс» для себе? Тобто прийняти її не в стражданнях, а з користю

– сказав доктор Комаровський.

учить язык

Предыдущий пост
апатія
Психологиня розповіла, що таке апатія до власної безпеки і як від неї позбутись
Следующий пост
тривога
Як побороти тривогу за допомогою практики усвідомленості: 5 порад від психологині

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».