Дистанційне навчання - нове рішення: співпраця школи «Оптіма» з НУБіП України

Оптіма
Дистанційна освіта - нова реальність для школярів.

Ось уже другий рік школярам доведеться вчитися в новій карантинній реальності. У зв'язку з цим невипадковим і все більш очевидним є «вихід» освіти за межі школи. Різноманітність зв'язків освітніх установ в соціумі - сьогодні не іміджевий фактор, а реальне умова забезпечення якості освіти.

Для більшості батьків дистанційне навчання дійсно стало справжнім викликом, адже потрібно не тільки по-новому організувати свою роботу і домашні справи, а й допомогти дитині продовжувати навчальний процес без втрати якості.

Звернення до цифрових технологій в організації навчання і самонавчання - це тренд ХХI століття. Він укладається в загальний вектор розвитку системи освіти. Сьогодні на всіх її рівнях йдуть експерименти з розвитку дистанційного навчання в Україні.

Саме темі сучасних технічних засобів, підготовки учнів і вчителів до нових реалій та власне концепції якісної дистанційної освіти, була присвячена зустріч генерального директора Центру освіти «Оптіма» Марії Мілецької з ректором НУБіП України Станіславом Ніколаєнком.

оптима

Під час дискусії Марія Мілецька та директор з розвитку «Оптіми» Андрій Марченко розповіли про здобутки випускників свого закладу на ЗНО, а також розповіли про те, що чекає школярів у новому 2021-22 навчальному році.

З розповіді Марії та Андрія стало ясно, що вже з 1 вересня школярі «Оптіми» можуть розраховувати на:

  • розширену індивідуальну програму і найкращу в Україні базу навчальних матеріалів;
  • поглиблене вивчення математики та англійської мови;
  • інтегровані IT-класи;
  • навчання в віртуальних міні класах;
  • вивчення англійської мови на платформі Oxford Learn.

оптима

Засновники та педагоги Центру освіти «Оптіма» мають всі важелі та можливості, щоб допомогти своїм вихованцям не тільки обрати шлях у цьому світі, але й готові залучити прогресивну молодь до наукових розробок. Досягти цієї цілі старші школярі зможуть завдяки інтегрованій STEM-концепції та практиці кейс-уроків.

Зі свого боку ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко розповів про досягнення Університету, а його колега, декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна Савицька, дуже добре оцінила співпрацю зі школою «Оптіма» та рівень підготовки випускників цього навчального закладу.

оптима

За підсумком зустрічі було підписано Договір про співробітництво між «Оптімою» та НУБіП. Заклади дійшли згоди в тому, що вони продовжать розширювати спільну роботу у сфері профорієнтації, будуть вдосконалювати якість навчального процесу та залучати учнів до наукової та дослідницької діяльності.

оптима

Предыдущий пост
утро
Ученые назвали 5 вещей, которые необходимо сделать до 10 утра
Следующий пост
мотивация
Как вернуть драйв и дикий энтузиазм: ТОП-3 способа самомотивации

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 30 ноября 2021 года для всех знаков Зодиака

30 ноября 2021 года – не переживайте - ссор и столкновений в этот день точно не будет.
Showbiz

«Пришлось переиграть планы на будущее»: Ольга Сторожук о юношеской подработке, изменившей жизнь

Успешная карьера многих актеров создает впечатление, будто бы эти люди всегда были востребованы и популярны.
Showbiz

Звезда «Вещдока» Артем Позняк: «Я привык наступать на собственные грабли»

Сегодня Артем Позняк - популярный и востребованный украинский актер, ведущий детективного цикла «Вещдок» на «Интере».
Красота

12 советов, как выглядеть моложе с помощью макияжа

Макияж способен на многое, а правильный макияж - почти на все.