Як налаштуватися на роботу, якщо знаходитеся в тилу?

Як налаштуватися на роботу
Статья эксперта
Психологиня розповіла, де знайти енергію для праці та не втратити її за один день.

Наталья Ежова
Психолог, сексолог и соведущая реалити «Эксы» (Новый канал).

Уже місяць в Україні йде війна, яку розв’язала росія. Бліцкриг з тріском провалився, та коли закінчаться нещадні обстріли агресорів, ніхто не знає. Зважаючи на це, людям, які живуть там, де немає активних бойових дій, варто повертатися до роботи й підтримувати економіку країни. Ведуча проекту Нового каналу «Екси» та психологиня Наталя Єжова дала кілька порад щодо цього.

Дуже складно повернутися до роботи під час війни. Та саме робота може стати тією опорою, що допоможе впоратися зі стресом, дасть стабільність і сили продовжувати жити далі в сьогоднішніх реаліях. Британські вчені провели експеримент: посадили в клітку мишей, які вміли крутити барабан, і мишок, які нічого не вміли. Коли почали бити їх током, тваринки, які мали навичку, почали її виконувати й вижили. На відміну від іншої групи. Це дуже грубе порівняння, але суть така ж. Важливо, щоб ми, як люди думаючі й сильні, продовжували працювати.

Як налаштуватися на роботу людям, які знаходяться в тилу?

Робіть те, що вмієте

Зараз не час вчитися чогось нового. Аби справді бути корисним та продуктивним, займайтеся своєю звичною справою.

Плануйте

Обов’язково пишіть список, що потрібно зробити, а потім відмічайте зроблене. Хваліть себе!

девушка работает

Звітуйте

Розповісти комусь, що ви зробили, це не хвальба! У даній ситуації це мотивація. Яка дає ще більше енергії для подальших дій.

Оцінюйте реально

Не відмовляйтеся від думки, що ви працюєте для того, щоб тримати себе в тонусі. Говоріть це собі прямо, а не завуальовуйте.

Бережіть себе

Не звалюйте на себе дуже багато роботи одразу. Розділяйте все на маленькі підзадачі, не перевтомлюйтесь. Варто розуміти, що психіка й так нестабільна. Якщо щось не встигли за день, перенесіть це на завтра. Відпочивайте!

Предыдущий пост
панічні атаки
Як впоратися з панічними атаками під час війни
Следующий пост
Як підтримати людину
Як підтримати людину під час війни: 5 психологічних правил

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».