Як налаштуватися на роботу, якщо знаходитеся в тилу?

Як налаштуватися на роботу
Статья эксперта
Психологиня розповіла, де знайти енергію для праці та не втратити її за один день.

Наталья Ежова
Психолог, сексолог и соведущая реалити «Эксы» (Новый канал).

Уже місяць в Україні йде війна, яку розв’язала росія. Бліцкриг з тріском провалився, та коли закінчаться нещадні обстріли агресорів, ніхто не знає. Зважаючи на це, людям, які живуть там, де немає активних бойових дій, варто повертатися до роботи й підтримувати економіку країни. Ведуча проекту Нового каналу «Екси» та психологиня Наталя Єжова дала кілька порад щодо цього.

Дуже складно повернутися до роботи під час війни. Та саме робота може стати тією опорою, що допоможе впоратися зі стресом, дасть стабільність і сили продовжувати жити далі в сьогоднішніх реаліях. Британські вчені провели експеримент: посадили в клітку мишей, які вміли крутити барабан, і мишок, які нічого не вміли. Коли почали бити їх током, тваринки, які мали навичку, почали її виконувати й вижили. На відміну від іншої групи. Це дуже грубе порівняння, але суть така ж. Важливо, щоб ми, як люди думаючі й сильні, продовжували працювати.

Як налаштуватися на роботу людям, які знаходяться в тилу?

Робіть те, що вмієте

Зараз не час вчитися чогось нового. Аби справді бути корисним та продуктивним, займайтеся своєю звичною справою.

Плануйте

Обов’язково пишіть список, що потрібно зробити, а потім відмічайте зроблене. Хваліть себе!

девушка работает

Звітуйте

Розповісти комусь, що ви зробили, це не хвальба! У даній ситуації це мотивація. Яка дає ще більше енергії для подальших дій.

Оцінюйте реально

Не відмовляйтеся від думки, що ви працюєте для того, щоб тримати себе в тонусі. Говоріть це собі прямо, а не завуальовуйте.

Бережіть себе

Не звалюйте на себе дуже багато роботи одразу. Розділяйте все на маленькі підзадачі, не перевтомлюйтесь. Варто розуміти, що психіка й так нестабільна. Якщо щось не встигли за день, перенесіть це на завтра. Відпочивайте!

Предыдущий пост
панічні атаки
Як впоратися з панічними атаками під час війни
Следующий пост
Як підтримати людину
Як підтримати людину під час війни: 5 психологічних правил

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!
Психология

4 степени осознанности счастливого и самодостаточного человека

Осознанность — это инструмент сильных и успешных людей. Как стать сильным и успешным? А как сохранить в себе и силу и успех?!
Фитнес и здоровье

Почему мы чувствуем себя плохо зимой: 5 главных причин

Ищем причины плохого угнетенного состояния в зимнее время и боремся с ними.