Кохання-зітхання: ТОП-5 пошкоджень під час сексу

Кохання-зітхання: топ 5 пошкоджень під час сексу
P
Як не померти від нудьги під час карантину? Онлайн-курси? Серіали? Домашній марафон фізичних вправ?

Карантин – ідеальний час зайнятись чимось корисним або спробувати щось нове. Чому б не поєднати ці дві прекрасні речі й поекспериментувати в сексі? Ще й з'явиться можливість скинути пару зайвих кілограмів :) Але обережно:  якщо не розраховувати свої сили, то пристрасні експерименти можуть закінчитись серйозними травмами. Щоб ваші ігри в ліжку приносили тільки задоволення та захват, ми розповімо про найпоширеніші травми, які ви можете “спіймати” під час пристрасного сексу з партнером.

Пристрасть під стіною: травма спини і розтягнення сухожилля

Чоловік притуляється до стіни. Жінка застрибує на чоловіка, як коала. Партнер тримає її за сідниці. Бачили таке у фільмах? Чому б не спробувати? Стіна буде вашою точкою опори. Але підступний піт може зрадити. У чоловіка можуть банально вислизнути руки й він не зможе утримати партнерку. Результат: травма спини у жінки, розтягнення сухожилля кисті рук у чоловіка і гарячий вечір перетвориться на катастрофу з двома “каліками”.

Експеримент на кухні: зламався стіл і забились коліна

Вона готує смачну вечерю при свічках, наспівуючи улюблену пісню. Чоловік підходить до неї ззаду, повертає до себе та саджає на стіл. Пристрасті вирують, швидкість темпу зростає, ще трохи і майже в небеса від захвату. Але тут пару може підстерегти проблема: якщо стіл не розташований впритул біля стіни, від швидкого темпу він може зламатися. Як підсумок: забиті коліна, руки й спини в обох партнерів. Вечеря зіпсована, а партнерка раз і назавжди зав'язує з приготуванням їжі та й взагалі на кухню більше не заходить. Щоб не хвилюватися за синці та забої, запасіться маззю (про неї в кінці тексту), що має протизапальну та знеболюючу дію. А зламаний стіл із легкістю замінить підлога.

Шалена жага в спальні: впали з ліжка і пошкодили лікті та спину

Коли емоції на межі і бажання теж, хочеться спробувати щось незвичайне, але не виходячи за межі спальні. І тут на допомогу приходить поза: чоловік стає на коліна, нахиляється назад і однією рукою підтримує себе. Жінка теж стає на коліна, спирається на лікті та починає інтенсивно рухатись. Здається, в цій ситуації чоловік усе повністю контролює, але підвести може ковзка постільна білизна. Партнери совгаються по ліжку та летять шкереберть. У обох пошкоджені лікті, а партнерка бонусом може отримати ще й розтягнення попереку. Після такого усе бажання зникає, а шовкова білизна вже не здається такою приємною, як раніше.

Божевільний потяг під час йоги: розтягнення м'язів стегна

Той момент, коли жінка захотіла позайматися йогою вдома, а чоловік вирішив, що це найкращий час для післяобідніх ігор. В цій позиції він сідає в позу лотоса, зверху влаштовується дівчина і охоплює чоловіка ногами за талію. Він допомагає їй рухатися, тримаючи її руками за стегна. Темп наростає, вона вже майже б’ється в екстазі, але ось його підводить розтяжка: через непідготовлене тіло, чоловік може отримати розтягнення внутрішніх м’язів стегна. І болісно, і ніяково, і йогою більше ніхто не займається…

Любощі під час перегляду серіалів: знову впали і пошкодили усе на світі

Пара вирішила подивитися серіальчики ввечері, але кого хвилює кіно, коли вже не терпиться торкнутися своє половинки? Якщо диван завузький для двох, на поміч приходить ця поза: жінка лягає на спину і підтягує ноги до грудей. В цей час чоловік на колінах влаштовується перед нею і тримає її за ступні. Він рухає стегнами і може контролювати кожен рух її тіла. Але є один нюанс — якщо чоловік не втримає рівновагу, обидва партнери впадуть з ліжка і отримають пошкодження суглобів та розтягнення попереку. Жага до серіалів зникне так само швидко, як тане сніг весною. А от чи залишиться бажання до експериментів, хтозна.
Зовсім не обов'язково повторювати найекзотичніші пози камасутри, щоб пошкодити м’язи та суглоби. Навіть у стандартній місіонерській позі хтось може примудритися розтягнути сухожилля, вдаритися об стіну або пошкодити поперек. У запалі пристрасті часом можна не помітити, коли щось піде не так. І це нормально. Щоб зменшити ризик травматичних поз, не забувайте займатися спортом, розтяжкою та озбройтеся декількома тюбиками мазі Траумель С. Мазь не містить хімічних домішок, у тому числі без диклофенаку (має побічні дії та протипоказання). Траумель С мазь усуває запалення та біль будь-якої інтенсивності. Тому ви можете не хвилюватися за випадкові пошкодження під час шаленого сексу. Експерементуйте з розумом, займайтеся коханням з пристрастю та турбуйтеся про безпеку свою та партнера!

Лікарський засіб Траумель С мазь. Перед застосуванням обов’язково прочитати інструкцію та проконсультуватись з лікарем. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Р.П. МОЗ України №UA/5934/01/01 від 19.05.2017 р.

Предыдущий пост
держишься за прошлые отношения
10 признаков того, что ты все еще держишься за прошлые отношения
Следующий пост
книги
ТОП-5 книг по саморазвитию, которые помогут лучше разобраться в себе: рекомендации психолога

Новости партнёров

Fresh

Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.
Психология

Психологиня розповіла, як підтримувати сексуальне життя у стосунках на відстані

Психологиня та ведуча реаліті «Екси» Наталя Єжова порадила, як займатися інтимом онлайн під час війни.
Психология

Чому ратифікація Стамбульської конвенції надважлива: розповідає практикуючий психолог

Нині Юлія Зорій перебуває у щасливому шлюбі з Олексієм Резніковим. А колись вона мала стосунки, які, за її словами, могли б довести до психлікарні.
Showbiz

LUIKU/DIKANDA/ASANOV: Українські та польські музиканти об'єдналися заради підтримки України

Україна і Польща разом не лише на політичному, волонтерському, а й на музичному фронті!