Кохання-зітхання: ТОП-5 пошкоджень під час сексу

Кохання-зітхання: топ 5 пошкоджень під час сексу
P
Як не померти від нудьги під час карантину? Онлайн-курси? Серіали? Домашній марафон фізичних вправ?

Карантин – ідеальний час зайнятись чимось корисним або спробувати щось нове. Чому б не поєднати ці дві прекрасні речі й поекспериментувати в сексі? Ще й з'явиться можливість скинути пару зайвих кілограмів :) Але обережно:  якщо не розраховувати свої сили, то пристрасні експерименти можуть закінчитись серйозними травмами. Щоб ваші ігри в ліжку приносили тільки задоволення та захват, ми розповімо про найпоширеніші травми, які ви можете “спіймати” під час пристрасного сексу з партнером.

Пристрасть під стіною: травма спини і розтягнення сухожилля

Чоловік притуляється до стіни. Жінка застрибує на чоловіка, як коала. Партнер тримає її за сідниці. Бачили таке у фільмах? Чому б не спробувати? Стіна буде вашою точкою опори. Але підступний піт може зрадити. У чоловіка можуть банально вислизнути руки й він не зможе утримати партнерку. Результат: травма спини у жінки, розтягнення сухожилля кисті рук у чоловіка і гарячий вечір перетвориться на катастрофу з двома “каліками”.

Експеримент на кухні: зламався стіл і забились коліна

Вона готує смачну вечерю при свічках, наспівуючи улюблену пісню. Чоловік підходить до неї ззаду, повертає до себе та саджає на стіл. Пристрасті вирують, швидкість темпу зростає, ще трохи і майже в небеса від захвату. Але тут пару може підстерегти проблема: якщо стіл не розташований впритул біля стіни, від швидкого темпу він може зламатися. Як підсумок: забиті коліна, руки й спини в обох партнерів. Вечеря зіпсована, а партнерка раз і назавжди зав'язує з приготуванням їжі та й взагалі на кухню більше не заходить. Щоб не хвилюватися за синці та забої, запасіться маззю (про неї в кінці тексту), що має протизапальну та знеболюючу дію. А зламаний стіл із легкістю замінить підлога.

Шалена жага в спальні: впали з ліжка і пошкодили лікті та спину

Коли емоції на межі і бажання теж, хочеться спробувати щось незвичайне, але не виходячи за межі спальні. І тут на допомогу приходить поза: чоловік стає на коліна, нахиляється назад і однією рукою підтримує себе. Жінка теж стає на коліна, спирається на лікті та починає інтенсивно рухатись. Здається, в цій ситуації чоловік усе повністю контролює, але підвести може ковзка постільна білизна. Партнери совгаються по ліжку та летять шкереберть. У обох пошкоджені лікті, а партнерка бонусом може отримати ще й розтягнення попереку. Після такого усе бажання зникає, а шовкова білизна вже не здається такою приємною, як раніше.

Божевільний потяг під час йоги: розтягнення м'язів стегна

Той момент, коли жінка захотіла позайматися йогою вдома, а чоловік вирішив, що це найкращий час для післяобідніх ігор. В цій позиції він сідає в позу лотоса, зверху влаштовується дівчина і охоплює чоловіка ногами за талію. Він допомагає їй рухатися, тримаючи її руками за стегна. Темп наростає, вона вже майже б’ється в екстазі, але ось його підводить розтяжка: через непідготовлене тіло, чоловік може отримати розтягнення внутрішніх м’язів стегна. І болісно, і ніяково, і йогою більше ніхто не займається…

Любощі під час перегляду серіалів: знову впали і пошкодили усе на світі

Пара вирішила подивитися серіальчики ввечері, але кого хвилює кіно, коли вже не терпиться торкнутися своє половинки? Якщо диван завузький для двох, на поміч приходить ця поза: жінка лягає на спину і підтягує ноги до грудей. В цей час чоловік на колінах влаштовується перед нею і тримає її за ступні. Він рухає стегнами і може контролювати кожен рух її тіла. Але є один нюанс — якщо чоловік не втримає рівновагу, обидва партнери впадуть з ліжка і отримають пошкодження суглобів та розтягнення попереку. Жага до серіалів зникне так само швидко, як тане сніг весною. А от чи залишиться бажання до експериментів, хтозна.
Зовсім не обов'язково повторювати найекзотичніші пози камасутри, щоб пошкодити м’язи та суглоби. Навіть у стандартній місіонерській позі хтось може примудритися розтягнути сухожилля, вдаритися об стіну або пошкодити поперек. У запалі пристрасті часом можна не помітити, коли щось піде не так. І це нормально. Щоб зменшити ризик травматичних поз, не забувайте займатися спортом, розтяжкою та озбройтеся декількома тюбиками мазі Траумель С. Мазь не містить хімічних домішок, у тому числі без диклофенаку (має побічні дії та протипоказання). Траумель С мазь усуває запалення та біль будь-якої інтенсивності. Тому ви можете не хвилюватися за випадкові пошкодження під час шаленого сексу. Експерементуйте з розумом, займайтеся коханням з пристрастю та турбуйтеся про безпеку свою та партнера!

Лікарський засіб Траумель С мазь. Перед застосуванням обов’язково прочитати інструкцію та проконсультуватись з лікарем. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Р.П. МОЗ України №UA/5934/01/01 від 19.05.2017 р.

Предыдущий пост
держишься за прошлые отношения
10 признаков того, что ты все еще держишься за прошлые отношения
Следующий пост
книги
ТОП-5 книг по саморазвитию, которые помогут лучше разобраться в себе: рекомендации психолога

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 2 августа 2021 года для всех знаков Зодиака

2 августа 2021 года – старайтесь прожить этот день максимально спокойно.
Гороскоп

Любовный гороскоп на неделю с 2 по 8 августа 2021 года для всех знаков Зодиака

Узнай в нашем любовном гороскопе на неделю, что ждет семейные пары, как вести себя с супругом, ждать ли бури или наслаждаться гармонией и умиротворением.
Гороскоп

Гороскоп на 1 августа 2021 года для всех знаков Зодиака

1 августа 2021 года – избегайте контактов с людьми, которые вас раздражают и заставляют нервничать.
Психология

ТОП-5 горячих сценариев от сексолога, чтобы интим не превратился в рутину

«Быт поглощает романтику и страсть» – часто слышим эту жалобу от пар, которые в длительных отношениях. Но это не значит, что все потеряно.