Чому проходить кохання: 7 основних причин

ссора
Кохання коротше усього життя, казали класики. Але ж чому воно закінчується, коли здавалося таким міцним.

Причин, по яким проходить найсвітліше почуття — багато. Але є основні, які можна характеризувати. Більшості можна навіть запобігти. 

Побутова нудьга

Коли люди довго живуть на одній території, вони починають сприймати одне одного як належне. Вважають, що партнер нікуди не дінеться, можуть відноситися до нього неласкаво, огризатися, не цінувати. 

У такій атмосфері першою гине пристрасть, а за нею й кохання. Частіше вибирайтеся у кіно чи театр разом, іноді відпочивайте одне від одного, щоб цінувати свого партнера навіть через роки сумісного проживання. 

/storage/shares/uploads/files/shutterstock_1006618510.jpg

Взаємна образа

Маленькі образи трапляються протягом усіх відносин. Що вони довші, то більший ланцюжок образ. А разом із ним збільшується і розчарування у коханій людині, що вбиває любов. 

В ТЕМУ: 

Краще без претензій одразу обговорювати усе, що образило вас у стосунках та разом шукати вихід із цієї ситуацї. Адже одну дрібну проблему легше вирішити. 

Несумісність

Коли ми захоплені пристрастю, не помічаємо, наскільки різні з нашими коханими. Коли ж перша пристрасть затихає, ми опиняємося без масок одне перед одним. Ті, чиї характери співпадають, лишаються разом. Ті, хто надто різний, можуть намагатися будувати відносини раз за разом, але одного для здатися. 

Тож краще подумати, чи не лише пристрасть вас об'єднує, коли плануєте серйозні відносини. 

/storage/shares/uploads/files/shutterstock_1159160113.jpg

Зрада

На жаль, половина сімей переживає зраду. Як з боку чоловіків, так і з боку жінок. І не кожне кохання здатне пережити це. Навіть якщо той, кого зрадили, пробачив, довіра вже підірвана та сумніви точать увесь фундамент кохання на протязі життя. 

Небажання йти на компроміс

Навіть якщо ви добре співпадаєте характерами, часом хтось має поступатися, а найчастіше — обидва. Якщо у ваших відносинах хтось або обидва не хочуть йти на компроміс, одного дня перед вами може постати питання, яке стане сильнішим за кохання та взаємини. 

/storage/shares/uploads/files/shutterstock_529004725.jpg

Інше кохання

Кожен може покохати іншу людину і від цього ніхто не застрахований. Триматися за людину, що тебе не кохає, не варто. Найкраще розійтися друзями, особливо якщо є діти. 

Особисті зміни

Буває так, що схожі люди зустрічаються, але кардинально змінюються протягом життя. Хтось змінюється скоріше, хтось повільніше, або обидва змінюються зовсім по-різному.

В ТЕМУ: 

Одного дня вони помічають, що не впізнають ту людину, яка поруч, та не мають з нею нічого спільного. Не варто лишати саморозвиток. Просто варто визнати, що іноді шляхи людей розходяться. 

 

Предыдущий пост
границы
Что такое личные границы и как их выстроить
Следующий пост
догги
Как получить максимум удовольствия в позиции догги-стайл: 5 горячих приемов

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 24 июня 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

24 июня 2021 года – успех в этот день будет на стороне тех, кто действует активно и инициативно.
Showbiz

52-летняя Надежда Матвеева восхитила фигурой в коротких шортах

Телеведущая Надежда Матвеева на собственном примере доказала, что даже в 52 год можно выглядеть отлично.
Фитнес и здоровье

Важно знать! Почему возникает аллергия и как с ней бороться

Аллергия – это необычная реакция организма на то, что у большинства людей не вызывает совершенно никаких изменений самочувствия. Почему она возникает?
Showbiz

Влад Яма рассказал о своем милом поступке, который он совершил ради жены

Танцор Влад Яма на шоу «Где логика?» (Новый канал) рассказал мимишную историю, которая касается его отношениям с женой.