Як бажано спілкуватися з чоловіком в умовах бойових дій

бойові дії
Коли глава сім'ї зі зброєю в руках захищає країну, важко залишатися спокійною та бути в хорошому настрої. Переживання і тривога однаково даються взнаки.

Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» доктор Євген Комаровський розповів, як бажано спілкуватися з коханою людиною в умовах бойових дій.

Коли жінка чує в трубці рідний голос, вона нібито почувається в безпеці. Але саме рідній людині хочеться розповісти про свої страхи та переживання. Чи варто це робити?

Якщо ви розмовляєте з коханою людиною, яка зараз захищає країну, не розповідайте їй про те, як вам нелегко. Тому що вашому чоловікові стає ще важче

– порадив Євген Комаровський.

война муж и жена

За Комаровського, найскладніше для чоловіка – розуміння, що він нічого не може зробити в скрутній ситуації. Тому ненависть до ворога, яка і так вже є, починає домінувати над здоровим глуздом. А коли накривають емоції, в такому стані людина часто приймає неправильні рішення.

Тому давайте залишимо скарги на той час, коли ми переможемо. Якщо ваш чоловік на фронті – ваші ридання в розмові з ним – це додатковий фактор ризику для його життя. Як би вам не було важко, кажіть, що у вас все добре: є, що їсти, у вас є дах над головою, ліки

– пояснив доктор Комаровський.

Експерт сказав, що залишатися спокійною, посміхатися та не змушувати коханого чоловіка переживати за вас – це ідеальний варіант допомоги. Сказати, що ви чекаєте його додому з перемогою – найважливіше, що необхідно почути чоловікові в бойових умовах.

Предыдущий пост
під час війни
Як під час війни повернути дітей до звичайного життя?
Следующий пост
апатія
5 порад, як повернутися до нормального життя, коли охопила апатія

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 15 выпуск от 09.12.2023

В новом выпуске шоу «Мастер Шеф 12» впервые судьями станут зрители!
Lifestyle

Новогодние украшения 2024 года: стильные тренды в украшении дома на праздники

Узнайте, как украсить свою квартиру на Рождество и Новый год 2024 год.
Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!