Психолог розповів, що робити, якщо друга половинка почала дратувати під час війни

друга половинка
Якщо ваше роздратування турбує вас або травмує другу половинку, краще попрацювати над своїми емоціями.

З понеділка по четвер у рубриці щоденного дайджесту «Все буде добре» – «Допомога психолога» – експерти телеканалу СТБ відповідають на актуальні питання українців під час війни. Героїню нової рубрики з початком збройної агресії росії проти України став дратувати чоловік. Сім’ї Аліни довелося тікати з Маріуполя, і звісно, пара пережила сильний стрес. Але що ж робити, якщо пара опинилася на межі розлучення? Порадами поділився психолог Андрій Жельветро.

Сім’я Аліни три тижні провела в підвалі у Маріуполі. Після цього стосунки подружжя помітно погіршилися. Психолог Андрій Жельветро радить у такій ситуації не рубати з плеча, а підійти до проблеми виважено.

Розберіться з причиною ваших претензій. Чого вам бракувало або бракує від чоловіка, чого не вистачало в його діях. Проте пам’ятайте, що всі люди реагують на війну по-різному.

Не приймайте будь-які важливі рішення на емоціях. Зупиніться. Дайте собі передусім можливість видихнути, щоб заспокоїтись і стабілізуватись.

парень и девушка сидят на диване

Якщо не готові до розмови з чоловіком — відкладіть її. Спершу розберіться у собі та своїх почуттях.

Озвучте чоловікові свої претензії спокійно. Сядьте і поговоріть.

Якщо не можете припинити сварки — візьміть тайм-аут у спілкуванні. Домовтеся, що ви повернетеся до столу переговорів тоді, коли вщухнуть емоції.

Відновіть власну психологічну рівновагу і поверніться до питання майбутнього вашої пари після війни. А зараз постарайтеся зосередитись на тому, щоб охолонути.

Предыдущий пост
діти
Психологиня порадила, що робити, якщо дитина малює війну
Следующий пост
страшно під час війни
Психолог поділився порадами, які допоможуть знизити рівень страху у дитини під час війни

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.