5 мудрых цитат о жизни от украинской писательницы Ларисы Денисенко

Лариса
Умные цитаты от автора десяти популярных романов.

Лариса Денисенко - известная писательница, адвокат, общественный деятель, посол доброй воли ООН, а также номинантка на премию "Жінка України-2018" в номинации "Культура". "Единственная" публикует цитаты Ларисы Денисенко о современных людях, прощении и эмоциях.

В ТЕМУ: 

О работе

Я не відпочиваю, я змінюю тип роботи. Інколи бувають такі стани, що хочеться або вже вкластися до лікарні, або податися у повноцінний відпочинок, ніж працювати 16 годин на добу із температурою та кашлем. Але це швидко минається.

Бо насправді я люблю роботу та свій темп. Один з моїх чоловіків говорив: «Що поробиш, мене зробили в ларго. А тебе — в алегро». Він мене навчив поважати ритми та темпи інших людей, усвідомити це і сприйняти, але це все одно подекуди дратує. Коли стоїш повністю готова до вечірки, а інші сидять у ванній, курять на балконі, смакують каву - ларгують собі, не квапляться.

/storage/shares/uploads/files/22406296_10211925511067703_3072333459577788872_n.jpg

О чувстве юмора

Я дотримуюся думки, що жартувати можна над усім. Тут питання делікатності, форми, доречності. Коли ЗМІ обговорюють дуже болісну тему, я не впевнена, що мені б сподобалося жартівливе обігрування. Хіба що, це буде жарт над самим насильником. Коли ми сміємося над тими, хто завдає нам болю, вони перестають бути такими страшними. 

/storage/shares/uploads/files/20664042_10213994272033413_3406309458235764451_n.jpg

О прощении

Мені здається, що прощати важко. І легше пробачити ворога, аніж друга. Бо ворог від початку не обіцяв нас любити, а на друзів ми сподіваємося. В цьому, власне, полягають і наші українські проблеми, бо в нас накопичилося багато презентацій всередині нації, народу, всередині країни, тому ми продовжуємо це вихлюпувати, легко ведемося на маніпуляції, не можемо розібратися з собою. Але це не значить, що із цим неможливо впоратися. Можливо. Пам'ятаєте, як казала героїня Лії Ахеджакової зі стрічки "Службовий роман"? "Нема нічого неможливого для людини з інтелектом". 

В ТЕМУ: 

/storage/shares/uploads/files/25348418_10212417898897091_6551506500962731192_n.jpg

О людях 

Людей псують вони самі, суспільні штампи, невміння або лінь вчитися, критично мислити, розвиватися, невміння слухати себе та інших, злидні, обмеженість, неправильно скеровані агресія та заздрість. Якщо вмиватися жовчю, пити жовч, висловлювати жовч — воно й не дивно, що світ,  людей та й себе сприйматимеш у кольорах сечі.

В ТЕМУ: 

Про эмоции

Я навчилася керувати своїми емоціями та сумнівами. Вони в мене ще не вишколені, але можуть певний час бути слухняними. Втім, справжні емоції та сумніви ніколи не нашкодять людині або ж тексту. Варто бути тільки уважнішою до них.

Фото: facebook.com

Предыдущий пост
секс-игрушки
5 секс-игрушек для женщин, которые ты еще не попробовала, а зря
Следующий пост
секс
6 ключевых правил орального секса

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 2 декабря 2021 года для всех знаков Зодиака

2 декабря 2021 года – выделите побольше времени на то, чтобы перепроверить все свои сегодняшние дела.
Lifestyle

Подорож молодіжними хабами східної України

Більше тисячі кілометрів дорогами східної України, чотири міста, вісім молодіжних просторів, неспинна хвиля корисної інформації, спілкування та натхнення – саме такий маршрут здолали молодіжні активісти із Запорізької, Донецької та Луганської областей завдяки участі в проєкті «Увімкнись».
Фитнес и здоровье

Почему очень опасно полоскать горло при ангине? Рекомендации доктора Комаровского

Многие из нас с детства помнят: если ангина, болит горло, то нужно полоскать горло, иначе нужно колоть уколы. Доктор Комаровский рассказал, почему такой способ – прямой путь к инвалидности.
Foodstyle

Тыква: чем она полезна, как выбрать и что можно приготовить

Этот жизнерадостный овощ не только радует глаз, но и способствует похудению. Встречай новые рецепты, интересные факты и золотые правила приготовления самого яркого продукта осени!