Як почати свій бізнес: дівчина робить горщики та продає мох

бизнесс
Як поєднати хобі і заробіток.

Мабуть, у кожного настає такий момент, коли ти думаєш про власний бізнес. У цей момент важливо визначитися з тим, чим хочеш займатися та пробувати. Як це зробила Юлія Парицька з Вінниці.

Про ідею

Бажання змінити своє життя з’явилося раніше, наж сама ідея. Почала прислухатися до своїх інтересів. І одного разу натрапила на сторінку виробника горщиків з іншої країни. У той момент пазли склалися в картинку. Я теж вирішила, що хочу робити горщики. І в мене вийшло.

/storage/shares/uploads/files/Screenshot_32.jpg

Про мох

Мох – це дуже сучасно. Він дуже декоративний і потребує мінімум догляду. А при сучасному ритмі життя – це просто знахідка. Плюс виглядає дуже гарно.

Моху не треба ні води, ні сонця. Всі біологічні процеси заморожені. Єдине, що він потребує – вологості понад 40%. Тобто мох являється ще й індикатором здорового мікроклімату в приміщенні. А ще він підходить для алергіків.

/storage/shares/uploads/files/Screenshot_36.jpg

Про сукуленти

З сукулентами трохи важче, ніж з мохом. Головне правильно «зрозуміти» ці рослини. Вони не люблять частого поливу і потребують багато світла. Влітку такі рослини потрібно поливати 1 раз на тиждень, взимку – двічі на місяць. Зручно.

/storage/shares/uploads/files/Screenshot_35.jpg

Про процес

Основні матеріали для виготовлення своїх горщиків закуповую у будівельних магазинах. Адже основа горщиків – брутальний пісок, цемент, пластифікатор і пігменти. Форми замовляю у Китаї і, навіть, з Бангладешу.

Перші бетонні горщики, які я зробила, були по «рецепту» відеоуроків YouTube. І як же я здивувалась, коли через кілька днів, вони потріскалися. Всі виробники бетонних виробів через це проходять.І тут почалися мої пошуки ідеального «тіста».

/storage/shares/uploads/files/Screenshot_33.jpg

Кожну форму перед заливкою потрібно ретельно вимити, висушити, змастити. Потім залити правильно приготований розчин і добряче постукати форми, щоб зникло зайве повітря. З мармуровими горщиками ще складніше. Ну, і значну частку часу займає прибирання після усіх брудних процесів. У формі горщик сохне 1-2 доби. Після виймання – це все ще напівфабрикат, який потрібно обробити.

/storage/shares/uploads/files/Screenshot_34.jpg

Про бізнес

Якщо дивитися на співвідношення вкладених сил і ресурсів та доходом, ще не можу назвати сою справу повноцінним бізнесом. Зараз це більше хобі. Можливо тому, що поки тримаю ціни на свою продукцію на середньому рівні. Але клієнтська база швидко росте разом із замовленнями. Тож поки міркую над ним, як поєднати улюблену справу з отриманням гідної фінансової винагороди.

Предыдущий пост
свингеры
Кто такие свингеры и зачем обмениваться партнерами в сексе
Следующий пост
Подарки на НОвый год
5 книг, которые станут хорошим подарком на Новый год 2019

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 23 апреля 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

23 апреля 2021 года - день, когда стоит порадовать своих близких и себя просто так чем-то приятным.
Foodstyle

Хрустящие луковые кольца в беконе

Весна – это прекрасная возможность выехать на природу! И там можно наслаждаться не только пением птиц, но и вкусными блюдами, приготовленными на костре.
Showbiz

Наталия Сумская впервые рассказала о непростой доле своей старшей дочери

Первым мужем актрисы Натальи Сумской стал кинооператор Игорь Мамаев. У пары родилась дочь Дарья. Их брак продлился 7 лет.
Showbiz

«Холостяк. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 22.04.2021

В студии «Как выйти замуж» Григорий Решетник вместе с экспертами продолжают обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостяк», а участницы объясняют свои поступки и слова.