Від чого не варто відмовлятись під час війни, а що краще залишити при собі

під час війни
Психологиня розповіла, що необхідно повернути у життя кожному.

Психологиня та експертка програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Олена Адамова зазначає – сьогодні багато українців вважають, що зараз невдалий час для кохання, кави вранці, прогулянок, спорту, краси та щастя.

Навіть ті, хто перебуває у відносній безпеці, вважають недоречним піти на манікюр, випити каву зі знайомими у милій кафешці, купити косметику, любити себе, інших та життя. Важливо розуміти, що у війні життя не зупиняється.

женщина

Найголовніша перемога для вас – це вийти живим та психологічно стабільним. Ранкова рутина, медитації, приємне спілкування, перегляд фільмів – це основа нашого психологічного здоров'я та стабільності. Відмова від усього цього – те ж саме, що зупинка життя.

За словами психологині, зараз кожен потребує хоча б шматочок радості, адже саме цього нам не вистачає. Але при цьому є важливе зауваження.

Чи потрібно це транслювати у соцмережах? Навряд чи це хороша ідея, адже більшість із нас болісно вразливі і до чужого горя, і до чужої радості. Все, що ви робитимете з турботою про себе – це виключно ваша історія; не варто з нею ділитися в момент, коли багато хто відрізаний від простих атрибутів нормального життя.

женщина говорит по скайпу

Слід продовжувати жити. Адже якщо не навчитися шукати радості під час війни, як ми знайдемо її після? Це важливі сенси, які дозволять кожному рухатись вперед в виживати.

Предыдущий пост
Нове середовище та нова школа
Нове середовище та нова школа: як допомогти дитині адаптуватися і не нашкодити?
Следующий пост
Як зменшити рівень адреналіну
Як зменшити рівень адреналіну та привести нерви до ладу

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.