Як зберегти сили та нерви у важкий для психіки період

Як зберегти сили та нерви
Психологиня Олена Адамова розповіла, на що не слід звертати увагу українцям сьогодні та як зберегти сили та нерви у важкий для психіки період.

Сьогодні кожен із нас живе надією на те, що зовсім скоро життя налагодиться і все буде добре. Але така поведінка змушує нас чіплятись за майбутнє і тим самим позбавляє можливості зараз жити повноцінним життям. Ми не знаємо, що саме буде завтра, через тиждень чи через рік, а якщо наші надії не підтвердяться – відчуємо прикрість і розчарованість.

За словами експертки програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», кожен має розглядати всі варіанти, які можуть очікувати нашу країну, та шукати в собі силу та можливість впоратись із будь-якими складнощами.

Фраза «Все буде добре» може отруїти нас. Тому раджу кожному зупинитись на житті тут і зараз, робити все якнайкраще для себе та близьких людей. Не живіть на половину своїх можливостей. Будуйте себе, своє майбутнє, насолоджуйтесь кожним моментом, користуйтесь всіма можливостями сьогодні, щоб завтра їх було ще більше. Бо ніхто не знає, коли закінчиться війна і що буде з нами

– розповідає психологиня.

волнение

Олена Адамова зазначає: сьогоднішня війна – надважка для людської психіки, адже на нас впливає не лише страх за життя, боротьба за країну, а й інформаційна атака ворога, яка з’їдає нас зсередини, бо чи не кожен українець має родичів у Росії та не розуміє, за що йому все це і як змиритись із такою зрадою. Тому радить по-максиму фільтрувати всю інформацію, яка вирує у мережі та зосереджуватись на головному – житті, яке сьогодні просто безцінне.

Предыдущий пост
Як зменшити рівень адреналіну
Як зменшити рівень адреналіну та привести нерви до ладу
Следующий пост
стрес під час війни
Що допоможе дитині якнайшвидше пережити стрес під час війни

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.