Психолог розповів, що робити зі страхом не знайти гідну роботу в іншій країні

гідна робота
Через повномасштабне вторгнення росіїї на територію нашої держави багатьом українцям довелося виїхати за кордом у пошуках безпеки.

За кордом на українців чекало життя з нуля та пошук нової роботи. А багато хто досі боїться зробити крок та почати працювати через страх не знайти гідний варіант для заробітку. Що робити у цьому випадку, у рубриці щоденного дайджесту «Все буде добре» – «Допомога психолога» на телеканалі СТБ розповів психолог Андрій Жельветро.

Психолог радить:

Проаналізуйте свої сильні якості, які допомагали вам у професії. Пам’ятайте, що з переїздом особисті і професійні вміння нікуди від вас не поділися.

Позбавтеся обмежувальних переконань щодо себе. Не думайте, що у вас щось не вийде. Це якір, який тягне вниз.

Зробіть усе, щоб покращити свій психологічний стан та зменшити рівень стресу. Займіться спортом, помедитуйте, сходіть до кав’ярні.

Не вимагайте від себе миттєвих результатів. Для того, щоб здобути такий самий рівень у професії, як в Україні, знадобиться певний час.

Почніть якомога швидше вчити мову країни, в якій перебуваєте. Тоді у вас буде більше шансів отримати гідну роботу.

девушка читает газету

Скористайтеся соціальними мережами для пошуку роботи. Напишіть пост у Facebook, вказавши, що вмієте робити. Надішліть інформацію у всі групи, які об’єднують українців у місті чи країні перебування. Також підпишіться на телеграм-канали з пошуку роботи для українців.

Уявіть найгірший сценарій подій, що з вами може трапитися за кордоном. І домовтеся із собою, у якій з точок його втілення ви ладні піти з собою на компроміс. Наприклад, знайти іншу тимчасову роботу.

Складіть детальний план дій, якщо найгірший сценарій все ж реалізується. Так ви візьмете під контроль свої хвилювання.

Не відкладайте життя на потім. Не втрачайте дорогоцінний час. Чимшвидше ви почнете робити хоча б маленькі кроки, тим більше у вас шансів досягти успіху.

девушка говорит по телефону

Предыдущий пост
допомога
Психолог розповіла, як навчитися просити і приймати допомогу
Следующий пост
апатія
Психологиня розповіла, що таке апатія до власної безпеки і як від неї позбутись

Новости партнёров

Fresh

Шоубиз

«МастерШеф 13»: смотреть онлайн 3 выпуск от 24.02.2024

В новом выпуске 13 сезона главного кулинарного реалити страны «МастерШеф» участников ждут новые правила и звездные гости.
Шоубиз

«24 февраля оказалось не началом, а следствием»: как изменились актеры Александр Сугак и Дмитрий Вивчарюк за время вторжения

За 24 месяца большой войны мы стали смелее и выносливее. А еще раз убедились, что нужно жить сегодня и не откладывать планы на потом.
Психология

Борьба с внутренним критиком: как построить здоровую самооценку

Самооценка – это то, как мы психологически и эмоционально воспринимаем себя. И она может влиять на все сферы нашей жизни – карьеру, отношения, финансовое состояние.
Шоубиз

Антон Птушкін зняв повнометражний фільм про людей та тварин «Ми, наші улюбленці та війна»

Антон Птушкін, відомий український блогер і мандрівник із 5-мільйонною аудиторією підписників, зняв свій перший повнометражний фільм «Ми, наші улюбленці та війна» для великих екранів.