Ансамбль RUSTAVI: «В українців велике культурна спадщина. Це вже об'єднує наші народи»

RUSTAVI
Виступи народних грузинських танцюристів та співаків Руставі завжди роблять в Україні фурор.

Державний Академічний ансамбль народної пісні та танцю Грузії Руставі готує сюрприз для українських шанувальників. Вже навесні 2022 року колектив влаштує танцювальний поєдинок із Національним заслуженим академічним ансамблем танцю України ім. Павла Вірського, аналогів якому немає у жодній країні світу!

Учасники обох ансамблів продемонструють свою блискучу майстерність та оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів Грузії та України. Напередодні цієї події ми публікуємо інтерв’ю з учасниками ансамблю Руставі.

- Як ви думаєте чому в Україні так люблять грузинську культуру?

Грузинсько-українські відносини та дружба переплетені багатовіковими традиціями. Грузини люблять доброзичливих українців й логічно, що українці також люблять грузинів, Грузію та грузинську культуру. Українці цінують і розуміють сенс нашої культури, яка бере початок з традицій.

Самі по собі грузинські пісні й танці стоять на корінні, яке формувалось тисячоліттями, і вже на сьогодні береже ансамбль Руставі. Український народ мудрий, зі смаком, і все це добре розуміє. І ми теж стараємось показати глядачам наші танці на найвищому рівні. Українська публіка це добре розуміє і дарує багато емоцій та аплодисментів.

В українців велике культурна спадщина. Це вже об'єднує наші народи. Ось розгадка тої таємниці чому люблять українці грузинську культуру й ансамбль Руставі.

RUSTAVI

- Яким вам запам'ятався український глядач?

Не перший рік ансамбль Руставі гастролює Україною. Любимо сюди приїжджати, готуємось, стараємось та з великою відповідальністю виступаємо перед українською публікою.

Український глядач добре знає нюанси грузинської хореографії та співу. Просто так вони не будуть аплодувати, український глядач завжди розуміє якість і нюанси наших виступів.

У чому основні хореографічні особливості грузинських танців? У чому основна відмінно від народних танців України?

Як і ваші танці, наші також розповідають публіці про нашу історію, культуру. Ось, наприклад, танець грузинський та аджарський – як лірично і бережно танцюють пари, є і бойові теми танців з кинджалами.

Ми розповідаємо цими та іншими постановками глядачу про наші традиції. І так розповідає своїми постановками свої традиції ансамбль Вірського.

Загалом, у грузинів та українців багато спільних традицій. Це можна побачити і в хореографічних постановках: стосунки між парами закоханих, героїчні й бойові теми, любов до життя, жага до свободи і щастя.

Ми даємо спільні концерти майже у всіх великих містах України. Всі концертні зали переповнені. Люблять нашу культуру, не відпускають нас зі сцени й аплодують 10-20 хвилин. Це для нас найбільша нагорода.

Вже пишуть та дзвонять до нас наші українські друзі з Києва. Вони теж чекають нас. Готуємось і обіцяємо киянам велике свято. Гарантуємо, глядачі побачать неймовірну постановку.

RUSTAVI

- Як складалися взаємини з артистами ансамблю VIRSKY?

Ось, наприклад, наші відносини з ансамблем Вірського це окрема тема, ми разом не перший раз даємо концерти. Вже багато років разом виходимо на сцену. Тяжко знайти слова похвали. Ансамбль Вірського – генії, велика спадщина України та всього світу. Кожного разу, коли ми репетируємо та виступаємо на концертах, без емоцій та аплодисментів не обходиться. Наші концерти – велике свято, феєрверк спільної роботи, який глядач гарно розуміє, сприймає і ще декілька разів вимагає обидва колективи на біс.

Як і хореографія Вірського, так і Руставі виходить із коріння тисячоліть. Наші предки створили традиції хореографії, а ми їх оберігаємо та показуємо всьому світу.

RUSTAVI

- Що чекає глядачів на сольних концертах ансамблю Rustavi в Києві?

Багато не розповім, нехай це буде сюрпризом, але гарантую, що про цей концерт будуть говорити. Це буде великий феєрверк, вогонь. Багато часу ми ставили і репетирували цю програму. Результат побачать глядачі і я вже знаю, що вони залишаться дуже задоволеними.

Нові дати туру 2022:

 • 2 квітня – Чернігів
 • 3 квітня – Житомир
 • 4 квітня – Рівне
 • 6 квітня – Харків
 • 7 квітня – Краматорськ
 • 8 квітня – Дніпро
 • 9 квітня – Запоріжжя
 • 11 квітня – Кривий Ріг
 • 12 квітня – Миколаїв
 • 13 квітня – Херсон
 • 15 квітня – Южне
 • 16 квітня – Одеса
 • 17 квітня – Біла Церква
 • 18 квітня – Полтава
 • 20 квітня – Київ

Фото в тексті: прес-служба

Предыдущий пост
Владимир Остапчук
Владимир Остапчук примерил на себя образ маньяка-убийцы Фредди Крюгера
Следующий пост
Оля Полякова
Оля Полякова появилась на съемках в ярком мини-платье и с розовыми волосами

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как уменьшить объем рук: комплекс простых упражнений и рацион питания

Красивые руки украшают девушку не меньше стройных ножек или плоского живота.
Showbiz

«Новорічна МАСКА»: героем шоу станет зажигательный красавец Олень

В шоу «Новорічна МАСКА» споет праздничный Олень, украшенный 200 колокольчиками.
Фитнес и здоровье

3 продукта, которые следует добавить в свой рацион для улучшения памяти

Для эффективной работы головного мозга важны не только физическая активность, полноценный сон и свежий воздух, но и сбалансированное питание.
Showbiz

Актриса сериала «Детский телохранитель» Анна Гуляева рассказала, каким был ее переезд в Киев

Исполнительница роли Лады, напарницы главного героя сериала «Детский телохранитель» на канале «Украина», Анна Гуляева, рассказала о покорении Киева.