Ольга Фреймут советует: 5 правил этикета, которые помогут вызвать к себе симпатию

Ольга Фреймут
Ведущая шоу "Від пацанки до панянки" Ольга Фреймут составила подборку лучших советов, которые помогут вызвать к себе симпатию. Правда, их стоит прочитать и сделать все абсолютно наоборот.

Телеведущая Ольга Фреймут продолжает делиться полезными и неординарными советами, которые стоит взять на вооружение каждой девушке.

/storage/shares/uploads/files/%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0%20%D0%A4%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%83%D1%822%287%29.jpg

В ТЕМУ: «Я чувствую, что будут перемены»: Тина Кароль о своем любимом мужчине и второй беременности

В этот раз Директор школы панянок рассказала о том, каких правил нужно придерживаться, чтобы точно запомниться в негативном свете. Эти правила следует прочитать – и сделать все наоборот. 

Опаздывай

Якщо ви хочете, щоб про вас погано подумали – обов’язково спізніться. Взагалі людей, які спізнюються, всерйоз не сприймають. Зараз солідарно казати: "спізнілася, бо була в заторах". І от я подумала, що поганого в тому, щоб бути правдивим? Наприклад, сказати: "Робила укладку, фен загорівся, довелося гасити волосся". Або: "Вибачте, будь ласка, я спізнилась, тому що заїхала в кафе випити каву, бо у вашому офісі дають чай не зовсім смачний". 

Приходи всегда заблаговременно 

Прийти завчасно – це гірше, ніж спізнитись. Ось приклад з мого життя. У мене троє дітей і у двох є няні. Ми постійно цих нянь шукаємо-шукаємо: то вони нас не влаштовують, то не такий вигляд мають, то не надто ерудовані, то вони сплять на моєму ліжку. Оскільки няні приходять на восьму ранку, то в них є ключі від нашого будинку. Якось я з Євдокією на руках о сьомій ранку спускаюся з другого поверху на кухню зробити собі каву. На мені спідня білизна. Дивлюся – а за столом сидить няня. І, на відміну від мене, ця няня одягнута. Враження в мене про неї було зіпсовано назавжди. Тепер ви розумієте, чому прийти завчасно – це гірше, ніж спізнитися. 

/storage/shares/uploads/files/%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0%20%D0%A4%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%83%D1%82%2825%29.jpg

В ТЕМУ:  «Холостяк 8»: 5 участниц, которые покорили Рождена Ануси своей неординарностью

Издавай громкие и странные звуки 

Ніщо так не дратує оточення, особливо при першій зустрічі, як коли людина голосно гигоче. Не усміхається, а регоче. Показує не просто передні зуби, а всі корінні і навіть пломби на зубах мудрості. Не культурно, не ввічливо. 

Постоянно нахваливай себя 

Четверте правило, як абсолютно зіпсувати враження про себе – це при першій розмові постійно "Якати" і розповідати про свої досягнення. Навіть якщо ви щойно повернулися з Місяця, отримали Нобелевську премію або бачили всіх святих – мовчіть. 

/storage/shares/uploads/files/%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0%20%D0%A4%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%83%D1%823%283%29.jpg

Используй нецензурную лексику и говори неграмотно 

Мова – ваш паспорт. Стримуйте свою негативну лексику й не говоріть дурниць. Нещодавно я літала до Штатів і мені дуже сподобалося, як колеги-американки, які одна одну не дуже полюбляють, роблять компліменти. Вони звертають увагу на взуття й кажуть: "О, у вас дуже гарне взуття". Та ці капці, чесно, були вже стоптані. Але одна другій так щиро це сказала, що, мені здалося, вони потоваришували.

Фото в тексте: Instagram.com, пресс-служба Нового канала

Предыдущий пост
Скарлетт Йоханссон
Еще короче и темнее: Скарлетт Йоханссон кардинально сменила имидж
Следующий пост
Alyosha
Счастливая мама: певица Alyosha поделилась редким фото с подросшими сыновьями

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Вера Брежнева рассказала, какой рацион позволяет ей всегда выглядеть на все 100

Певица Вера Брежнева рассказала, позволяет ли себе полакомиться любимыми блюдами и как готовит свое тело к съемкам клипов.
Психология

Интим в длительных отношениях: что делать, чтобы «искра не погасла»

Психолог и сексолог, ведущая реалити «Эксы Наталья Ежова рассказала, что делать, если интимная близость превратилась в рутину.
Showbiz

Настя Каменских рассказала, как реагировал Потап, когда ей предлагали интим за деньги

Певица Настя Каменских вспомнила, что на старте карьеры «Потапа и Насти» к ней приставали толстосумы. Более того, как-то девушка избила поклонника розами с шипами.