Чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід стала амбасадором бренду Mitsubishi в Україні

Дар’я Білодід
P
Компанія «Mitsubishi Motors Україна» починає співпрацю з українською спортсменкою Дар’єю Білодід.

Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо стане обличчям проекту «М’який шлях» і пропагуватиме спортивний підхід до керування автомобілем. 

Спорт – це невгамовні амбіції, випробування на міцність і жага рухатися вперед. Усе це, як ДНК, пронизує характер спортсмена й відповідає ідеї бренду Mitsubishi Drive Your Ambition. 

/storage/shares/uploads/files/_DSC1977.JPG

Чому дзюдо? Тому що саме дзюдо як бойове мистецтво та філософія життя дуже популярне в Японії, на батьківщині бренду Mitsubishi. Дар’я Білодід — наймолодша чемпіонка світу з дзюдо й чи не найпопулярніша українка в Японії. А ще дівчина має активну життєву позицію, нині вона Посол доброї волі з питань туризму та культурних зв’язків між Японією й Україною. 

Як японська інвестиційна компанія ми дуже зацікавлені у олімпійських іграх, які відбудуться в Токіо у 2020 році. А як компанія, що досить довго працює на українському ринку, ми хочемо зробити свій внесок у спортивний розвиток країни. Я запитав себе – хто ж буде потенційним олімпійським чемпіоном 2020 року? Дар’я була першою, про кого я подумав. Вона наймолодша світова чемпіонка з дзюдо за всю історію розвитку цього спорту і, як ніхто, достойно репрезентує цінності бренду Mitsubishi 

зазначив Нішіно Кейсуке, генеральний директор компанії «Ем Ем Сі Україна», офіційного імпортера автомобілів Mitsubishi в Україні.

/storage/shares/uploads/files/_DSC1926.JPG

Проект «М’який шлях», натхненницею якого стане Дар’я, має на меті підвищувати обізнаність водіїв щодо свідомого керування автомобілем і безпеки на дорозі. Ключовим для Дар’ї протягом співпраці з брендом стане безпечне водіння і, звісно ж, допомога спортсменам-дзюдоїстам на батьківщині та популяризування цього виду спорту. 

Перша суспільна ініціатива, яку ми плануємо реалізувати – це соціальний проект про безпеку на дорозі. Я нещодавно сама стала водієм і розумію, як це важливо, адже водій має нести відповідальність не тільки за себе, а ще й за інших людей 

коментує Дар’я Білодід. 

/storage/shares/uploads/files/_DSC2531.JPG

Дар’я Білодід, як і всі вольові спортивні натури, надає перевагу надійним машинам, що спрямовані на результат. У межах співпраці чемпіонка керуватиме автомобілем, який щомиті готовий рухатися до перемоги й драйвити Mitsubishi Eclipse Cross. Ідеальний варіант для людини зі сталевим характером, цей кросовер легко долає будь-які труднощі на дорозі та вражає своїм сучасним спортивним дизайном.

Україна та Японія схожі більше, ніж здається на перший погляд. Дві країни, які гідно пережили довгий і складний процес формування своїх культур та традицій. Саме тому дзюдо. Адже насамперед це філософія. Окрім фізичного виховання, велику увагу приділяють духовності й концентрації, вчать, як бути стриманим, триматися гідно та поважати супротивника 

розповідає Нішіно Кейсуке, генеральний директор компанії «Ем Ем Сі Україна», офіційного імпортера автомобілів Mitsubishi в Україні.

/storage/shares/uploads/files/_DSC2657.JPG

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Звонарь
«Звонарь»: смотреть онлайн 20 серию
Следующий пост
Злата Огневич
Злата Огневич рассказала о жизни на две страны

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Showbiz

«Холостячка»: смотреть онлайн 2-й выпуск от 30.10.2020

Во 2-м выпуске шоу «Холостячка» Ксения Мишина продолжит узнавать претендентов на свое сердце.
Читать
Showbiz

«Холостячка»: кто из парней ушел во 2-м выпуске от 31.10.2020

2-й выпуск «Холостячка» завершился 30 октября. Узнай на нашем сайте, кому из 12 выбранных участников пришлось завершить участие в проекте.
Читать
Showbiz

«Холостячка. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 30.10.2020

Любимое пост-шоу «Как выйти замуж» возвращается. В студии будут обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостячки», участники смогут объяснить свои поступки и слова.
Читать
Психология

Гражданский брак или штамп в паспорте: плюсы и минусы свободных отношений

Выйти замуж за любимого мужчину мечтают многие женщины. Но что делать, если он не хочет узаконивать отношения? Эксперты ток-шоу «О чем молчат женщины» на СТБ назвали плюсы и минусы отношений без штампа.
Читать