БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп, знятий у Львівській опері з 33 музикантами

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
"Весь світ" - це третє відео гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на пісні з альбому "Мільярди".

21 листопада відбулася прем’єра кліпу «Весь світ» гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Його зйомки проходили у Львові – на студії звукозапису Jenny Records та у Львівському театрі опери та балету.

У кадрах відео «Весь світ», разом з БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, з’являється 33 музиканти – запрошені виконавці грають на скрипках, віолончелях та інших струнних. Це третій кліп на матеріал з альбому «Мільярди», що вийшов влітку цього року – раніше були презентовані відеороботи «Зорі запалали» та «Мільярди».

/storage/shares/uploads/files/svit.jpg

Пісня «Весь світ» створена фронтменом груту Сергієм Танчинцем разом з Олегом Ходачуком, генеральним продюсером БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. 

Вона про любов, як і всі пісні гурту. Про сильні почуття і емоційний надрив. Про кохання, заради якого ми можемо кинути все до ніг рідної людини. Це почуття переживаєш лише раз в житті і саме про нього співає гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

– розповідає про пісню Сергій.

Нагадаємо, на підтримку нового альбому гурт здійснить масштабний тур Україною та поза її межами. У графіку – більше 120 міст. Фіналом цієї великої подорожі стануть чотири стадіонних виступи: у Львові, Івано-Франківську, Одесі та Києві на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2020 року, у День Незалежності.

Предыдущий пост
Новенька
«Новенька»: смотреть онлайн 1 серию
Следующий пост
Битва экстрасенсов 20
«Битва экстрасенсов 20»: смотреть 9 выпуск онлайн от 27.11.2019

Новости партнёров

Fresh

Ее история

«Бельгийцы называют меня Феей леса» - интервью со скульптором Ириной Акимовой

Сентябрьским утром, наслаждаясь крепким кофе, бельгийская пожилая пара просматривала новости. На одном из сайтов они увидели фото дамы в необычной шляпке. «Это же наша Фея леса!» - воскликнула жена.
Showbiz

Україна має талант: судья шоу Ксения Мишина не побоялась и стала на гвозди

23 октября возвращается легендарное шоу «Україна має талант». Это будет невероятный сезон, который снова удивит нас уникальными участниками и объединит в гордости за невероятные таланты украинцев.
Фитнес и здоровье

5 упражнений для поддержания, восстановления и улучшения зрения

В наш компьютерный век гимнастика для глаз должна войти в жизнь каждого, кто хочет сохранить хорошее зрение. Занимайся сама и приучи к этому ребенка!
Lifestyle

В українській Бессарабії 2-й міжнародний етнокінофестиваль «Око» оголосив переможців

OKO - унікальний кінофест етнографічного та антропологічного документального кіно, де глядачі мають змогу побачити і відчути повсякденне життя малих та великих народів, спільнот, мешканців сіл та маленьких і великих міст.