БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп, знятий у Львівській опері з 33 музикантами

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
"Весь світ" - це третє відео гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на пісні з альбому "Мільярди".

21 листопада відбулася прем’єра кліпу «Весь світ» гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Його зйомки проходили у Львові – на студії звукозапису Jenny Records та у Львівському театрі опери та балету.

У кадрах відео «Весь світ», разом з БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, з’являється 33 музиканти – запрошені виконавці грають на скрипках, віолончелях та інших струнних. Це третій кліп на матеріал з альбому «Мільярди», що вийшов влітку цього року – раніше були презентовані відеороботи «Зорі запалали» та «Мільярди».

/storage/shares/uploads/files/svit.jpg

Пісня «Весь світ» створена фронтменом груту Сергієм Танчинцем разом з Олегом Ходачуком, генеральним продюсером БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. 

Вона про любов, як і всі пісні гурту. Про сильні почуття і емоційний надрив. Про кохання, заради якого ми можемо кинути все до ніг рідної людини. Це почуття переживаєш лише раз в житті і саме про нього співає гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

– розповідає про пісню Сергій.

Нагадаємо, на підтримку нового альбому гурт здійснить масштабний тур Україною та поза її межами. У графіку – більше 120 міст. Фіналом цієї великої подорожі стануть чотири стадіонних виступи: у Львові, Івано-Франківську, Одесі та Києві на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2020 року, у День Незалежності.

Предыдущий пост
Новенька
«Новенька»: смотреть онлайн 1 серию
Следующий пост
Битва экстрасенсов 20
«Битва экстрасенсов 20»: смотреть 9 выпуск онлайн от 27.11.2019

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Анатолий Анатолич установил оригинальный спортивный рекорд на пляже Доминиканы

Сейчас ведущий Анатолий Анатолич вместе с командой шоу «Всюди люди» канала «Украина» находится в далекой Доминикане.
Гороскоп

Гороскоп на май 2021 года для всех знаков Зодиака: любовь, здоровье и финансы

Гороскоп на май 2021 года для всех знаков Зодиака сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий.
Lifestyle

6 бывших моделей, которые получили «Оскар» за актерскую игру

Многие красивые девушки стремятся сделать карьеру в кино. Но максимум чего добиваются ‑ признания в модельном бизнесе и редких приглашений снять в фильмах в качестве красивой приманки.
Мода

ТОП-6 признаков, которые выдают отсутствие вкуса в одежде

В этой статье я раскрою 6 шагов, соблюдая которые вы избежите безвкусицы в своих образах!