«Супермама»: интервью с победительницей первой недели Элей Петрик

Супермама
Каждую неделю с понедельника по четверг в эфире СТБ идет психологическое реалити «Супермама». 4 мамочки с кардинально разным подходом к воспитанию борются за звание самой лучшей.

Участницы реалити «Супермама» оценивают своих соперниц в трех категориях: хозяйственность, воспитание детей и самореализаци. По итогам этого голосования, а также учитывая собственную оценку ведущего Дмитрия Карпачева, на первой неделе победительницей стала эко-мама Эля Петрик.

Эля биолог, которая вместе с мужем воспитывает двух дочерей.

− Как пришла идея участвовать в проекте «Супермама»?

В мене двоє дітей, і вони актори. Я їм завжди допомагаю в їх прагненнях, в їх хобі. Тому ми дуже часто ходимо на різні дитячі кастинги, беремо участь в різних знімальних проєктах.

Проте я завжди на другому плані: відвести, допомогти з реквізитом, з костюмами. Тобто ми люди з досвідом, і коли я побачила оголошення про кастинг, на який потрібні матусі з дітьми, я одразу зрозуміла, що це ми. Якимось чином пройшла кастинг. І коли потім з’ясувалось, що знімати будуть не дітей, а матусь, вже було пізно відступати!

Супермама с Дмитрием Карпачевым

− Как отреагировал муж на то, что его семья снимается в шоу СТБ?

Чоловік відреагував ніяк! Сказав, що його не треба чіпати. Ми йому просто сказали: «Любий, ми тебе вітаємо, ми тепер беремо участь в шоу «Супермама», і буде день, коли ти теж будеш в кадрі». Ну, він не втік, це вже плюс.

−Вы считаете себя Супермамой?

Само собою! Однозначно! Мені буває важко з дітьми, вони всі різні, всі характерні. Але я знаходжу місце для кожної. Ми живемо на невеличкій площі, в невеличкій квартирі, і співіснувати разом в таких умовах – це справжнє мистецтво. Особливо зараз, в умовах карантину. Досягти хоча б годину тиші зараз – це просто 80-й рівень майстерності! Тому так, звісно, я Супермама!

−Как вы считаете, в чем ваши сильные стороны с точки зрения воспитания?

Я для своїх дітей друг. Вони мені все розказують, а я вислуховую. Коли щось не подобається, намагаюсь трошки змінити. Я ніколи їх не сварю. Вони в мене настільки індивідуальні й особливі. Нікі 7 років, а Алісі 4. Хоча менша маленька, вона домінує над старшою! Старша в нас ніжна, романтична, а молодша донька – адмірал. Тому доводиться шукати способи ставити їх в один рядок, щоб всі жили мирно і дружно.

Супермама с Дмитрием Карпачевым

− Какие советы по поводу воспитания вам давал Дмитрий Карпачев?

По-перше, зйомки для мене були стресові. Я впустила дівчат додому, познайомила із своїми дітьми, а вони на мене у відповідь вилили стільки негативу… Я була розгнівана до крайності, і «відомстила» їм у фіналі. Кожній з дівчат подарувала по однаковій книжці: «Етикет».

Відповідно, через стрес, я не зовсім пам’ятаю всі слова Карпачова. До речі, я думала, що він, як і дівчата, буде придиратися до мене зо всіх боків. Але він був максимально тактовний! Говорив так, аби зайвий раз не зачепити і не видавити з мене зайві сльози. Я йому дякую!

А найяскравіші враження після всього – це те, що я в цьому проєкті виграла! Це було неочікувано і дуже класно!

Супермама с Дмитрием Карпачевым

Смотрите проект «Супермама» с понедельника по четверг в 18:00 на канале СТБ.

Фото в тексте: пресс-служба канала СТБ

Предыдущий пост
Холостяк 10 сезон
«Холостяк 10»: смотреть онлайн 6-й выпуск от 10.04.2020
Следующий пост
Холостяк 10
На проекте «Холостяк 10» состоялся самый громкий скандал

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 18 сентября 2021 года для всех знаков Зодиака

18 сентября 2021 года – день удачный для того, чтобы завершить все рабочие дела и выделить себе время на отдых.
Lifestyle

Фестиваль уличной еды Ulichnaya Eda.BBQ: где поесть, куда пойти и кого послушать

Уже в эти выходные, 18-19 сентября, на арт-заводе «Платформа» в Киеве состоится BBQ-фестиваль от Ulichnaya Eda.
Showbiz

«Холостячка 2»: смотреть онлайн 1-й выпуск от 17.09.2021

В 1-м выпуске шоу «Холостячка 2 сезон» состоится встреча главной героини Златы Огневич с претендентами на ее сердце. Покорить ее сердце можно романтикой, драйвом и искренностью.
Психология

Сколько раз нужно заниматься сексом: честный ответ сексолога

Семь раз в неделю, два раза в день или раз в месяц? Как определить норму и договориться о ней с партнером?