«Супермама»: интервью с победительницей первой недели Элей Петрик

Супермама
Каждую неделю с понедельника по четверг в эфире СТБ идет психологическое реалити «Супермама». 4 мамочки с кардинально разным подходом к воспитанию борются за звание самой лучшей.

Участницы реалити «Супермама» оценивают своих соперниц в трех категориях: хозяйственность, воспитание детей и самореализаци. По итогам этого голосования, а также учитывая собственную оценку ведущего Дмитрия Карпачева, на первой неделе победительницей стала эко-мама Эля Петрик.

Эля биолог, которая вместе с мужем воспитывает двух дочерей.

− Как пришла идея участвовать в проекте «Супермама»?

В мене двоє дітей, і вони актори. Я їм завжди допомагаю в їх прагненнях, в їх хобі. Тому ми дуже часто ходимо на різні дитячі кастинги, беремо участь в різних знімальних проєктах.

Проте я завжди на другому плані: відвести, допомогти з реквізитом, з костюмами. Тобто ми люди з досвідом, і коли я побачила оголошення про кастинг, на який потрібні матусі з дітьми, я одразу зрозуміла, що це ми. Якимось чином пройшла кастинг. І коли потім з’ясувалось, що знімати будуть не дітей, а матусь, вже було пізно відступати!

Супермама с Дмитрием Карпачевым

− Как отреагировал муж на то, что его семья снимается в шоу СТБ?

Чоловік відреагував ніяк! Сказав, що його не треба чіпати. Ми йому просто сказали: «Любий, ми тебе вітаємо, ми тепер беремо участь в шоу «Супермама», і буде день, коли ти теж будеш в кадрі». Ну, він не втік, це вже плюс.

−Вы считаете себя Супермамой?

Само собою! Однозначно! Мені буває важко з дітьми, вони всі різні, всі характерні. Але я знаходжу місце для кожної. Ми живемо на невеличкій площі, в невеличкій квартирі, і співіснувати разом в таких умовах – це справжнє мистецтво. Особливо зараз, в умовах карантину. Досягти хоча б годину тиші зараз – це просто 80-й рівень майстерності! Тому так, звісно, я Супермама!

−Как вы считаете, в чем ваши сильные стороны с точки зрения воспитания?

Я для своїх дітей друг. Вони мені все розказують, а я вислуховую. Коли щось не подобається, намагаюсь трошки змінити. Я ніколи їх не сварю. Вони в мене настільки індивідуальні й особливі. Нікі 7 років, а Алісі 4. Хоча менша маленька, вона домінує над старшою! Старша в нас ніжна, романтична, а молодша донька – адмірал. Тому доводиться шукати способи ставити їх в один рядок, щоб всі жили мирно і дружно.

Супермама с Дмитрием Карпачевым

− Какие советы по поводу воспитания вам давал Дмитрий Карпачев?

По-перше, зйомки для мене були стресові. Я впустила дівчат додому, познайомила із своїми дітьми, а вони на мене у відповідь вилили стільки негативу… Я була розгнівана до крайності, і «відомстила» їм у фіналі. Кожній з дівчат подарувала по однаковій книжці: «Етикет».

Відповідно, через стрес, я не зовсім пам’ятаю всі слова Карпачова. До речі, я думала, що він, як і дівчата, буде придиратися до мене зо всіх боків. Але він був максимально тактовний! Говорив так, аби зайвий раз не зачепити і не видавити з мене зайві сльози. Я йому дякую!

А найяскравіші враження після всього – це те, що я в цьому проєкті виграла! Це було неочікувано і дуже класно!

Супермама с Дмитрием Карпачевым

Смотрите проект «Супермама» с понедельника по четверг в 18:00 на канале СТБ.

Фото в тексте: пресс-служба канала СТБ

Предыдущий пост
Холостяк 10 сезон
«Холостяк 10»: смотреть онлайн 6-й выпуск от 10.04.2020
Следующий пост
Холостяк 10
На проекте «Холостяк 10» состоялся самый громкий скандал

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Анатолий Анатолич установил оригинальный спортивный рекорд на пляже Доминиканы

Сейчас ведущий Анатолий Анатолич вместе с командой шоу «Всюди люди» канала «Украина» находится в далекой Доминикане.
Гороскоп

Гороскоп на май 2021 года для всех знаков Зодиака: любовь, здоровье и финансы

Гороскоп на май 2021 года для всех знаков Зодиака сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий.
Lifestyle

6 бывших моделей, которые получили «Оскар» за актерскую игру

Многие красивые девушки стремятся сделать карьеру в кино. Но максимум чего добиваются ‑ признания в модельном бизнесе и редких приглашений снять в фильмах в качестве красивой приманки.
Гороскоп

Гороскоп на 19 апреля 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

19 апреля 2021 года - излишняя эмоциональность и позитивность могут сыграть злую шутку и провести к негативным последствиям.