Ukrainian style: вишиванки в гардеробі ведучої ICTV Юлії Зорій

Юлія Зорій
Сьогодні той день, коли можна не стояти перед шафою і скиглити «мені нічого вдягнути». Адже День вишиванки диктує свій fashion.

Наше національне вбрання – це не пережитки минулого, це крута можливість підкреслити свою індивідуальність та тонке відчуття стилю.

Ведуча програми «Ранок у великому місті» на ICTV Юлія Зорій має свою міні-колекцію вишиванок, тож давайте зазирнемо до неї в шафу.

Я часто ношу вишиванки у повсякденному житті. Це можуть бути як сорочки, так і сукні, туніки. Маю навіть один теплий светр з подібним орнаментом

– розповідає ведуча.

Юлія Зорій

Особливо любить Юлія одягати вишиванку під час мандрів за кордоном. А все тому, що красуні-ведучій надзвичайно приємно ловити на собі захопливі погляди перехожих і з гордістю відповідати: «Так, я з України! І це вишиванка, наше національне вбрання».

Юлія Зорій

Зорій на 100% переконана, що вишитий одяг по-особливому красивий. Недаремно ж навіть голлівудські зірки все частіше з’являються на публіці в українській вишиванці. Ведучу дуже тішить той факт, що зараз існує досить різноманітний і якісний вибір вишиванок.

Юлія Зорій

Особисто у мене, очі розбігаються і хочеться скупити всі. Мої фаворити - це українські торгові марки. У них можна знайти собі вишиванку на будь-який смак і гаманець. А ще я була приємно вражена, коли знайшла кілька дуже симпатичних вишитих суконь і сорочок в масмаркетах

– ділиться Юлія.

Юлія Зорій

А ще ведуча часто купує вишиванки на ярмарках у різних майстринь. Та найважливіша і найулюбленіша вишиванка у Юлії Зорій та, яку спеціально для неї власноруч вишила її бабуся. Ця вишиванка має потужну енергетику зі знаком «+», адже бабуся вкладала у неї усю свою любов.

Юлія Зорій

Фото в тексте: пресс-служба ICTV

Предыдущий пост
День вышиванки
День вышиванки: лучшие образы украинских знаменитостей в национальном наряде
Следующий пост
Наталия Холоденко
Наталия Холоденко сохранить душевное спокойствие во время конфликтных ситуаций

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Як мати здорове серце з дитинства і на все життя: три поради кардіолога

Вроджена вада серця – не вирок? Як можна вплинути на вражаючу статистику смертності від серцево-судинних захворювань в Україні? Які три кроки допоможуть уникнути проблем із головним органом нашого організму?
Showbiz

У Андрея Данилко серьезные проблемы со здоровьем: комментарий продюсера

Продюсер Юрий Никитин впервые рассказал о состоянии здоровья Андрея Данилко.
Красота

Уход за кожей весной: необходимые продукты для лица

Восстановить кожу весной – задача со звездочкой.
Фитнес и здоровье

Як посилити імунітет під час періоду грипу, ГРВІ та коронавірусу: поради від імунолога

Головний захисник нашого організму – імунітет. Саме він відповідає за те, як ми себе почуваємо, чи часто хворіємо, як опираємося бактеріям та вірусам.