14 видатних українок отримали звання «Жінка України 2020»: хто вони

Премія «Жінка України 2020»: оголошені імена переможниць
Медіа холдінг «Едіпресс Україна» оголосив результати голосування за номінанток премії «Жінка України 2020».

Чотири роки тому медіа холдінг «Едіпресс Україна» заснував всеукраїнську премію «Жінка України», основна мета якої - визнання ролі жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства та підняття рівня самореалізації жінок України.

10 вересня на території Київського Гольф Центру відбулася 4-та церемонія нагородження переможниць премії «Жінка України». Лауреаткою, у кожній з 14-ти представлених номінацій, стала та жінка, яка отримала найбільшу кількість балів за результатами громадського голосування та голосування членів експертної ради.

Дізнайся, хто отримав премію «Жінка України 2020» прямо зараз.

Номінація «ЗДОРОВ'Я ТА МЕДИЦИНА» - Ольга Барна

Ольга Барна

Завідувачка кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ імені О.О. Богомольця. Професорка, докторка медичних наук. Членкиня Виконавчого комітету Європейської Асоціації профілактичної кардіології та реабілітації. Працює в Робочій групі Єврокомісії з питань охорони здоров'я, яка розробляє Європейську стратегію профілактики та покращення лікування кардіологічної патології у жінок.

Номінація «ПСИХОЛОГІЯ ТА САМОРОЗВИТОК» - Алла Кліменко

Алла Кліменко

Тренерка щастя, психологиня і засновниця проекту «Upgrade». Ведуча ютюб-каналу «Алла і щастя». Спікерка конференцій та блогерка.

Номінація «НАУКА» - Олена Ванєєва

Олена Ванєєва

Кандидатка фізико-математичних наук, старша наукова співробітниця відділу математичної фізики Інституту математики НАН України. Активна популяризаторка науки. Переможниця премії L’Oréal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» у 2018 році. Лауреатка ТОП-15 наступного етапу Премії «Міжнародні Молоді Таланті».

Номінація «ВИЩА та ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА» - Світлана Калашнікова

 Світлана Калашнікова

Директорка Інституту вищої освіти НАПН України, докторка педагогічних наук, професорка. Членкиня Національної команди експертів з реформування вищої освіти України (Програма ЄС «Еразмус+»). Національний координатор Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України. Керівниця проекту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти».

Номінація «СЕРЕДНЯ ОСВІТА» - Олена Масалітіна

Олена Масалітіна

Віце-головуюча Ради громадської організації «ЕдКемп Україна», кандидатка філологічних наук, доцентка, 15 років викладала на філологічному факультеті педагогічного університету, дві каденції поспіль була радницею міністерок освіти і науки. Усі ідеї, тексти, програми спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine (як налічує вже майже 30 000) проходять через розум і серце Олени та клавіші її ноутбука. Олена є співрозробницею концепції Нової української школи, демонополізації сфери підвищення кваліфікації педагогів (тепер шкільні вчителі можуть самі обирати – де і в кого підвищувати кваліфікацію).

Номінація «СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК» - Марта Левченко

Марта Левченко

Засновниця благодійного фонду «Я майбутнє України», який опікується найвразливішими дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, причому це діти-інваліди або з рідкісними захворюваннями, що потребують особливого медобладнання, ліків, догляду.

Номінація «СПОРТ» - Дарина Білодід

Дарина Білодід

Дворазова чемпіонка світу. Незважаючи на юний вік, Дарина є найсильнішою дзюдоїсткою планети. 2019 рік став для неї визначальним в кар'єрі: вона вдруге стала Чемпіонкою Світу. Внесла величезну лепту в розвиток дзюдо і спорту в Україні. Надія на золото в олімпійському Токіо-2020.

Номінація «МОДА ТА КРАСА» - Марія Терехова

Марія Терехова

Co-Owner в X-tend Group, керуюча партнерка проекту New Fashion Zone – платформа фешен підприємництва, яка допомагає молодим дизайнерам зробити бізнес із свого фешен хоббі, вийти на експорт та залучити інвесторів.

Номінація «КУЛЬТУРА» - Богдана Півненко

Богдана Півненко

Народна артистка України, Лауреат міжнародних конкурсів. Завідувачка кафедри скрипки, доцентка Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Солістка Національного ансамблю «Київська камерата». Авторка та продюсерка унікального аудіопроекту «Антологія сучасної української музики». З метою популяризації української музики здійснила турне з виконанням музики українських сучасних композиторів у містах України, Литви, Франції, Англії, Польщі, Німеччини, Вірменії.

Номінація «ШОУ-БІЗНЕС» - Юлія Саніна

Юлія Саніна

Українська співачка, фронтвумен групи The Hardkiss. Працює в жанрах альтернативний рок і поп-фолк. Володарка премій YUNA-2017 в номінації «Краща рок-група України» і двічі переможниця премії «M1 Music Awards» в категорії «Кращий альтернативний проект».

Номінація «БІЗНЕС. STARTUP» - Дарія Лосєва

Дарія Лосєва

Співзасновниця та директорка Myhelix. Компанія проводить генні дослідження, що підвищує рівень знань та здоров’я людей. Це український біотехнологічний стартап: компанія розробляє персональні рекомендації щодо харчування та способу життя для клієнтів, спираючись на аналізуванні результатів ДНК-тесту.

Номінація «БІЗНЕС. ПІДПРИЄМНИЦТВО» - Вікторія Тігіпко

Вікторія Тігіпко

Засновниця і керівний партнер венчурного фонду TA Ventures, засновниця закритого клубу приватних інвесторів iClub, співзасновниця ком‘юніті для жінок-керівниць в IT і tech-бізнесі WTECH, президент Одеського міжнародного кінофестивалю, керівниця Наглядової ради Української кіноакадемії, ініціаторка створення всеукраїнської мережі безкоштовних клубів програмування для дітей Code Club UA і школи EscapeLAB.

Номінація «БІЗНЕС. МЕНЕДЖМЕНТ» - Наталя Тарченко

Наталя Тарченко

Ідеологиня та засновниця школи DEC life school. Експертка у сфері альтернативної освіти. Консультує батьків з питань якісної освіти, вибору найкращої приватної школи та університету для дітей.

Спеціальна номінація «ЗАРАДИ ЖІТТЯ» - Віта Сакуляк

Віта Сакуляк

Педіатр в місті Полтава. З відгуків пацієнтів: «Завдяки цьому лікарю моя дитина стала менше хворіти! Я дуже вдячна їй. І взагалі я дуже щаслива, що у нашому місті є такий лікар».

Вітаємо переможниць. До зустрічі в наступному році!

Предыдущий пост
Злата Огневич
Злата Огневич поделилась лайфхаком, как девушкам чувствовать себя богинями
Следующий пост
МастерШеф 10
«МастерШеф 10»: смотреть онлайн 3 выпуск от 12.09.2020

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

ТОП-10 подарков на любой вкус к Международному женскому дню

Международный женский день – прекрасная возможность порадовать свою вторую половинку, маму, сестру или подругу чем-то особенным.
Шоубиз

Тоня Матвиенко представила mood video «Ти – це я», в котором нейросеть воспроизвела голос ее мамы

Диалог родственных душ с помощью искусственного интеллекта в работе Тони Матвиенко.
Астрология

Осторожно, март! Что, согласно нумерологии, готовит для нас первый месяц весны

Нумерологический прогноз на март 2024 года обещает удачу тем, кто будет сознательно регулировать свой гнев и агрессию.