Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів Секретний концерт для жителів Львова в центрі міста

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Кожен виступ гурту – це шалений потік енергії та емоцій.

Хлопці були змушені перенести свій великий сольний виступ на Арені Львів на 19 червня наступного року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Саме через це гурт вирішив приїхати до Львова з СЕКРЕТНИМ КОНЦЕРТОМ 21 жовтня. Дійство відбулось на спеціальній платформі, що рухалась за маршрутом: Пам‘ятник Адаму Міцкевичу – Оперний театр – пам‘ятник Адаму Міцкевичу.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Прямо під час концерту гурт знімав кліп, режисером якого став Віктор Скуратовський. У всіх присутніх була можливість потрапити в кадр нової відеороботи гурту.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Щоб потрапити на цей концерт, потрібно було дуже уважно слідкувати за соц. мережами БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Кожен день там з‘являлись підказки: де, як і коли саме вони планують зіграти свій унікальний концерт.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

За підтримки Київстар також знімалась велика трансляція у YouTube для всіх, хто не зміг приїхати до Львова чи за будь-яких інших обставин не потрапив на «Секретний концерт».

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Завдяки 4G від Київстар глядачі стрімили без меж під час концерту! А також ділитись емоціями з друзями онлайн.

Всі карантинні норми були дотримані, а глядачі перебували в масках.

Предыдущий пост
Владимир и Кристина Остапчуки
Владимир и Кристина Остапчуки рассказали, планируют ли они стать супругами перед Богом
Следующий пост
Кохання на виживання 4
«Кохання на виживання 4»: лучший шаман Икитоса «лечил» участницу реалити насекомыми

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 26 сентября 2021 года для всех знаков Зодиака

26 сентября 2021 года – умейте радоваться малому, и тогда вас ждет награда.
Showbiz

«Холостячка 2. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 24.09.2021

Любимое пост-шоу «Как выйти замуж» вернулось. В студии будут обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостячки», участники смогут объяснить свои поступки и слова.
Фитнес и здоровье

5 правил ухода за зубами и полостью рта, чтобы реже видеть стоматолога

В домашнем уходе есть несколько непреложных правил, следование которым избавит тебя от многих заболеваний полости рта и сократит количество походов к стоматологу к минимуму.
Фитнес и здоровье

12 доказательств, что тыква может заменить половину лекарств в аптечке

Осень ‑ пора созревания самых вкусных и полезных овощей и фруктов. И среди них особняком стоит королева огорода тыква ‑ чудо-овощ солнечного цвета, который не только поднимает настроение, но и является настоящим кладезем здоровья.