Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів Секретний концерт для жителів Львова в центрі міста

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Кожен виступ гурту – це шалений потік енергії та емоцій.

Хлопці були змушені перенести свій великий сольний виступ на Арені Львів на 19 червня наступного року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Саме через це гурт вирішив приїхати до Львова з СЕКРЕТНИМ КОНЦЕРТОМ 21 жовтня. Дійство відбулось на спеціальній платформі, що рухалась за маршрутом: Пам‘ятник Адаму Міцкевичу – Оперний театр – пам‘ятник Адаму Міцкевичу.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Прямо під час концерту гурт знімав кліп, режисером якого став Віктор Скуратовський. У всіх присутніх була можливість потрапити в кадр нової відеороботи гурту.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Щоб потрапити на цей концерт, потрібно було дуже уважно слідкувати за соц. мережами БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Кожен день там з‘являлись підказки: де, як і коли саме вони планують зіграти свій унікальний концерт.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

За підтримки Київстар також знімалась велика трансляція у YouTube для всіх, хто не зміг приїхати до Львова чи за будь-яких інших обставин не потрапив на «Секретний концерт».

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Завдяки 4G від Київстар глядачі стрімили без меж під час концерту! А також ділитись емоціями з друзями онлайн.

Всі карантинні норми були дотримані, а глядачі перебували в масках.

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Владимир и Кристина Остапчуки
Владимир и Кристина Остапчуки рассказали, планируют ли они стать супругами перед Богом
Следующий пост
Кохання на виживання 4
«Кохання на виживання 4»: лучший шаман Икитоса «лечил» участницу реалити насекомыми

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Астрология

Кармический гороскоп на 26 ноября 2020: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 26 ноября 2020 – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Читать
Образование и Lifestyle

Как подготовиться к черной пятнице, чтобы не навредить кошельку: два важных шага

Черная пятница приближается! Но впечатление такое, что «черная» вся неделя. Буквально каждый магазин влечет грандиозными скидками и акциями. Но честные ли они?
Читать
Психология

Пандемия страха: как не вдаваться в панику, если вы заболели коронавирусом

Психолог реалити «Від пацанки до панянки» (Новый канал) Наталия Борисова поделилась советами, как не поддаться страху во время болезни.
Читать
Showbiz

Рыжая и с голубыми глазами: Оля Полякова сменила имидж ради шоу «МАСКА»

Создатели оригинального шоу «МАСКА», которое выйдет на канале «Украина», готовят для зрителей множество сюрпризов. Удивят не только знаменитости, которые будут прятаться под причудливыми костюмами, но и звездные детективы проекта.
Читать