Сергей Притула рассказал, почему отказался комментировать «Евровидение 2022»

Сергей Притула
Телеведущий Сергей Притула стал звездным участником развлекательного шоу «Игры талантов», которое стартует в эфире канала «Украина» уже 26 февраля.

За кулисами «Игры талантов» Сергей Притула откровенно рассказал, почему не будет вести национальный отбор на песенный конкурс «Евровидение» в этом году и стоит ли ожидать его в этой роли в следующем году.

Сергей был неизменным ведущим Нацотбора с 2017 года. Но недавно он заявил, что в этот раз не будет причастен к событию. Причин он назвал несколько.

Зараз такі непрості часи, коли всередині країни і навколо неї є дуже багато загроз. І позаяк я багато років займаюсь волонтерством, зараз це така пікова точка витрат часу і грошей на ці процеси, що я, відверто кажучи, не зовсім маю можливість відволікатись на якісь супутні проєкти

– отметил Притула.

Сергей Притула

Но журналисты решили поинтересоваться у телезвезды, планирует ли он вернуться к Нацотбору уже в следующем году.

Підозрюю, що радше ні, ніж так. Тому що моя робота ведучим національного відбору була пов’язана з тим, що він готувався командою каналу з того ж холдингу, до якого входить телеканал, ведучим якого я є. Тому мене могли спокійно «запозичувати» для проведення цього конкурсу. Мені була вкрай важлива команда, яка це робить, у мене з ними чудова комунікація. А коли суспільний мовник розірвав договір з телеканалом чи то пак він закінчився і його не пролонгували, очевидно було, що я не можу піти працювати ведучим (Нацвідбору, – ред.). Як мінімум з огляду на те, що це інший холдинг і інша команда людей

– объяснил ведущий.

Сергей Притула

Впрочем, Притула искренне радуется за своих коллег Машу Ефросинину и Тимура Мирошниченко, которые стали ведущими национального отбора на «Евровидение» и имеют богатый опыт в этом деле.

Обов’язково дивитимусь і триматиму кулаки, щоб і Україна отримала гідне представництво на конкурсі, і ведучі впорались зі своєю роботою

– сказал Сергей Притула.

Фото в тексте: пресс-служба канала «Украина»

Предыдущий пост
Светлана Лобода
Светлана Лобода готовит новое шоу «Время LO» для будущих концертов
Следующий пост
Холостяк 12
«Холостяк 12»: известна дата старта главной романтической премьеры весны

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Варто знати: що робити у разі відкриття посилання з вірусом?

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.
Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.