Альона Вінницька звернулася до росіян: «Ваш вождь людожер»

Альона Вінницька
Ведуча програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна» Альона Вінницька записала відео, в якому звернулася до жителів Росії. Вона попросила народ зупинити свого людожера.

Ведуча Альона Вінницька записала відео звернення, в якому подякувала українським військовим та закликала російських громадян зупинити війну.

Вклоняюся кожному українському солдатові, кожній людині, яка боронить Україну. Пишаюся українцями чоловіками і жінками за героїчні вчинки. Звертаюсь до всіх російських підписників, до всіх хто знає мене у Росії. Зараз настав час тверезо подивитися на те, що відбувається у вас у країні, а не у нас. Якщо вождь – людожер, то і плем’я його будуть сприймати за людожерів, і це все відбувається по всьому світові. Зараз ви, як ніхто можете зупинити цю бійню. Тому що вождь вашого плем’я на ім’я Путін боїться перш за все вас – росіян, боїться вашого голосу, вашого пробудження, ваших дій. Час прокидатися, вірю в українську армію, у наших хлопців. Слава Україні

- поділилася Вінницька на своїй сторінці у соцмережі.

Альона Вінницька

Раніше ведуча програми «Зірковий шлях» розповіла, що до останнього не вірила у те, що Росія дійсно здійснить напад на Україну.

Це стосується всіх. До останньої хвилини не думала, що це станеться. Багато було воєн на планеті, завжди десь там, із кимось іншим. Але коли чуєш звук снаряду, що розривається, розумієш, що війна стосується всіх. Що це може статися з кожним. Дай нам Боже терпіння та самовладання, сили та мужності. Здорового сенсу «сильним цього світу». І не дай нам Боже затуманити наш розум брехнею

- закликала ведуча.

Фото у тексті: instagram.com/alenavinnitskaya

Предыдущий пост
Анна Панова
Ведуча Анна Панова зіткнулася з окупантами на порозі свого будинку
Следующий пост
Олексій Суханов
«Росія – країна варвар»: Олексій Суханов виступив на молдавському телебаченні

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.