«Росія – країна варвар»: Олексій Суханов виступив на молдавському телебаченні

Олексій Суханов
Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» на телеканалі «Україна» Олексій Суханов дав ексклюзивне інтерв'ю молдавському телеканалу.

Ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов під час прямого включення зі студією ток-шоу «Говорить Молдова» розповів про своє життя у Києві під час війни.

Я зараз перебуваю у Києві. Всі моменти нападу Росії переживаю тут, адже це мій дім. У нас комендантська година, звучать сирени, літають над нами літаки, звучить повітряна тривога. Ночі проводять люди в під'їздах або підвалах своїх будинків. Але оскільки у мене підвалу немає, я виходжу в під'їзд, – поділився Суханов, – Україна на боці добра і нікому нічого поганого не зробила, нічиї території не захоплювала. Наші доблесні воїни захищають свою країну. Багато добровольців та волонтерів, кожен із них демонструє не лише свою мужність та позицію, а й безмежну любов до своєї країни.

Олексій розповів, чим займаються зараз його колеги з ток-шоу «Говорить Україна».

Мої колеги стоїчно це все переносять, хтось був змушений вивезти дітей, хтось тут, і чим може, тим і допомагає, хтось перейшов до інформаційного мовлення та допомагає вести цілодобові прямі ефіри в телекомпанії

- каже ведучий.

Олексій Суханов

Прокоментував Олексій і свою відмову від російського громадянства.

Я громадянин України, але колись був громадянином Росії, але ще за кілька днів до вторгнення Росії на територію України, я оголосив, що відмовляюся від своїх колишніх зв'язків із Росією. Я нічого не хочу знати про країну-варвара, країну-агресора, яка ставить на головне місце тільки вождя, нездатного ні на що крім руйнувань. Тому прошу ніколи не говорити, що я був громадянином Росії, я громадянин України і для мене минулого не існує

- розповів Суханов.

Фото у тексті: прес-служба каналу «Україна»

Предыдущий пост
Альона Вінницька
Альона Вінницька звернулася до росіян: «Ваш вождь людожер»
Следующий пост
Володимир Остапчук
Володимир Остапчук вступив до тероборони та координує допомогу з Європи

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 14 выпуск от 02.12.2023

Новый выпуск шоу «Мастер Шеф 12» начнется с абсолютной свободы и… абсолютной ответственности!
Showbiz

Оля Полякова представила новую песню «Вишні» с новогодним вайбом

Впервые певица Оля Полякова исполнила песню «Вишні» во время премьеры своей концертной шоу программы «Все буде добре», состоявшейся в марте 2023 года в Киеве.
Психология

Искра страсти: 5 способов внести новизну в интимные отношения

В начале романтических отношений гормоны бушуют, наполняя взаимные встречи энергией и восторгом, а каждое прикосновение – мощным желанием. Но со временем многие пары сталкиваются с угасанием страсти.
Красота

Ангельские ароматы: топ самых ярких парфюмов Victoria's Secret

Бренд Victoria's Secret известен грандиозными шоу, исключительно эстетическими комплектами белья и уникальным творческим видением.