«Росія – країна варвар»: Олексій Суханов виступив на молдавському телебаченні

Олексій Суханов
Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» на телеканалі «Україна» Олексій Суханов дав ексклюзивне інтерв'ю молдавському телеканалу.

Ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов під час прямого включення зі студією ток-шоу «Говорить Молдова» розповів про своє життя у Києві під час війни.

Я зараз перебуваю у Києві. Всі моменти нападу Росії переживаю тут, адже це мій дім. У нас комендантська година, звучать сирени, літають над нами літаки, звучить повітряна тривога. Ночі проводять люди в під'їздах або підвалах своїх будинків. Але оскільки у мене підвалу немає, я виходжу в під'їзд, – поділився Суханов, – Україна на боці добра і нікому нічого поганого не зробила, нічиї території не захоплювала. Наші доблесні воїни захищають свою країну. Багато добровольців та волонтерів, кожен із них демонструє не лише свою мужність та позицію, а й безмежну любов до своєї країни.

Олексій розповів, чим займаються зараз його колеги з ток-шоу «Говорить Україна».

Мої колеги стоїчно це все переносять, хтось був змушений вивезти дітей, хтось тут, і чим може, тим і допомагає, хтось перейшов до інформаційного мовлення та допомагає вести цілодобові прямі ефіри в телекомпанії

- каже ведучий.

Олексій Суханов

Прокоментував Олексій і свою відмову від російського громадянства.

Я громадянин України, але колись був громадянином Росії, але ще за кілька днів до вторгнення Росії на територію України, я оголосив, що відмовляюся від своїх колишніх зв'язків із Росією. Я нічого не хочу знати про країну-варвара, країну-агресора, яка ставить на головне місце тільки вождя, нездатного ні на що крім руйнувань. Тому прошу ніколи не говорити, що я був громадянином Росії, я громадянин України і для мене минулого не існує

- розповів Суханов.

Фото у тексті: прес-служба каналу «Україна»

Предыдущий пост
Альона Вінницька
Альона Вінницька звернулася до росіян: «Ваш вождь людожер»
Следующий пост
Володимир Остапчук
Володимир Остапчук вступив до тероборони та координує допомогу з Європи

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».