Володимир Остапчук вступив до тероборони та координує допомогу з Європи

Володимир Остапчук
Сьогодні багато публічних людей роблять все можливе, щоб допомогти нашій армії та переселенцям. Ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук розповів про свої військові будні та дії проти ворога.

Ніхто не залишається осторонь, коли нашу країну атакує ворог. Щодня ми бачимо, що відбувається в містах і селах, уже вранці телефонуємо рідним і друзям, кожну ніч йдемо з дітьми в бомбосховище, чекаємо на повернення захисників додому й намагаємося хоч чимось допомогти іншим людям: словом, ділом, ліками, житлом.

Публічні люди також намагаються привернути увагу світу до звірств ворога в нашій країні та всіляко допомагають переселенцям і постраждалим від російського окупанта.

Володимир Остапчук с женой

Ведучий Володимир Остапчук створив у «Телеграмі» канал «Допомога діаспори», щоб координувати допомогу з Європи. Волонтерство, збір грошей для армії та участь в теробороні – тепер саме це його будні.

Територіально я перебуваю між містами: Львів, Ужгород, Тернопіль, Біла Церква, Умань, – розповів Володимир Остапчук. – Я також виходжу на нічні рейди тероборони, але один раз на два дні.

Крім охорони міста від російського агресора, ведучий займається закупівлею амуніції, тепловізорів, дронів, а також іншого військового приладдя для фондів.

Фото у тексті: instagram.com/vova_ostapchuk

Предыдущий пост
Олексій Суханов
«Росія – країна варвар»: Олексій Суханов виступив на молдавському телебаченні
Следующий пост
Лілія Ребрик
Лілія Ребрик розказала про свої сподівання щодо цієї весни

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

День Вишиванки: зірки та телеведучі розповіли про особливе значення народного українського оберегу

Вишиванка має величезне значення для кожного українця не лише як елемент святкового, народного вбрання, а й як складова українського культурного надбання.
Showbiz

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ.
Showbiz

Олександр Педан зізнався, чому зайнявся соціальними проектами: «Я був на роздоріжжі»

Український телеведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що його мотивує.
Lifestyle

Надішли підтримку поштою: Укрпошта доставить листи та малюнки сучасним героям

Нині 348 тисяч військовослужбовців, 136 тисяч лікарів та 74 тисяч співробітників ДСНС захищають Україну, рятують життя під обстрілами, гасять пожежі та розбирають завали після бомбардування міст.