Режисер шоу «Орел і Решка» Женя Синельников розповів про пережиті в Бучі жахіття

Женя Синельников
Два тижні співавтор та режисер тревел-шоу «Орел і Решка» (Новий канал) Женя Синельников разом із сім'єю провів у Бучі — місті під Києвом, яке окупували російські війська.

Про жахіття, які йому довелося пережити за цей час, режисер тревел-шоу «Орел і Решка» Женя Синельников розповів Славі Дьоміну у свіжому випуску «Слава+».

Все розвивалося спіралью, не можу сказати, коли був критичний момент. Спершу було страшно, коли літали винищувачі. Потім пішли танки, залпи, розриви поряд. Потім почали потрапляти у будинки, які ми бачили поряд, почалися пожежі. Найстрашніше у всій нашій історії це авіація. Мені досі сниться, як із лісу вилітає літак і випускає у нас ракети. Ця картинка – просто жах. Я забігаю в будинок, кричу: «Швидко всі в укриття!» Ми ховаємось у коридорі, де немає вікон, я накриваю сім'ю та в цей момент відбувається вибух, вилітають усі вікна, летить штукатурка, люстри падають. Моторошно

– зізнався Женя.

Женя Синельников

Але на цьому страхи не закінчилися. Незабаром до будинку до Синельникова прийшли 20 загарбників із автоматами.

Вони сказали: «Не хвилюйтеся, ми прийшли з миром». Усіх посадили, переписали, обшукали хату. Це не передати словами. До речі, вони мене впізнали: «О, «Орел і Решка», дай мені автограф». У будинку було дуже темно, тому військовий навів на мене дуло гвинтівки і... увімкнув підсвічування. Не дай Боже нікому це пережити. Може, завдяки тому, що нас впізнали, нам хоч би залишили життя. Дуже багато людей навколо розстрілювали, бо вони просто не пускали російських військових у будинок

– розповів про пережите співавтор «Орла та Решки».

Предыдущий пост
Олексій Суханов
Олексій Суханов висловився про готовність захищати Україну
Следующий пост
Ігор Кондратюк
Ігор Кондратюк прокоментував обстріл окупантами його будинку під Києвом

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».