Олексій Суханов приєднається до воїнів тероборони міста Києва

Олексій Суханов
Ведучий програми «Говорить Україна» Олексій Суханов вступив до тероборони.

За словами ведучого каналу «Україна», він уже написав заяву, підписав контракт і тепер чекає на виклик до тероборони. Олексій Суханов неодноразово висловлював своє бажання активно захищати Україну та наголошував, що не збирається їхати з Києва.

Олексій упевнений, зараз кожен має усвідомити, наскільки важлива свобода та яка її ціна.

Україна сьогодні є символом не лише честі, а й мужньої боротьби за своє майбутнє. За право на вільний вибір, якою буде Україна, куди рухатиметься і як житиме. Мені хочеться, щоб кожен із нас дивлячись на те, що робить український народ, як він відчайдушно бореться за своє право, запитав себе: а наскільки здатні бути мужніми та принциповими ми? Не просто так гинуть наші солдати, добровольці, все заради того, щоб кожен з нас раз і назавжди зрозумів, наскільки важливою є свобода, незалежність, принципова позиція та відстоювання її, від найменших деталей до важливих державних моментів. Заради цього і гинуть, на жаль, не лише солдати, а й мирне населення, зокрема й діти

- звернувся Суханов до світової спільноти в одному з інтерв'ю.

Олексій Суханов

Нагадаємо, раніше до тероборони міста Одеса вступив ведучий каналу «Україна» Даніель Салем.

Предыдущий пост
Олена Кравець
Олена Кравець розповіла, як спілкується з дітьми про війну
Следующий пост
Тарас Тополя
Тарас Тополя розповів про можливий телеміст у благодійному британському концерті

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».