Христина Соловій розповіла, чим допомагає Україні під час війни

Христина Соловій
Ексклюзивно для глядачів YouTube телеканалу «Україна» співачка Христина Соловій поділилася подробицями свого життя під час війни.

Співачка Христина Соловій розповіла журналістам «Зіркового шляху», що разом зі своєю командою активно допомагає ЗСУ та пересічним українцям.

До мене звернулися хлопці, яких я знаю багато років, з 68 окремої єгерської бригади, яка виникла не так давно. Я зібрала за 2 дні 150 тисяч гривень. Це не така велика сума, треба набагато більше. Але я відчуваю, що до мне є кредит довіри, і, що ці гроші дійдуть до свого призначення. Ми замовили більшість позицій, моя помічниця знайшла, де можна замовити безкоштовно рації, бронежилети. Але це не єдине чим я займаюся. Я у Львові поселила багато людей через своїх знайомих, адже квартиру знайти через ріелторів нереально

- ділиться Соловій.

Христина Соловій

За словами зірки, за цей час вона перестала спати і сильно схудла.

Це дуже важливо, якщо ви відчуваєте, що втрачаєте сили, перш за все, подбайте про себе, тільки тоді ви зможете допомагати іншим. Це як надягнути кисневу маску у літаку, спочатку собі, лише потім ви можете комусь допомогти, інакше буде паніка і ні до чого хорошого це не призведе

- порадила співачка.

Предыдущий пост
Ірина Хоменко
Ірина Хоменко відверто розповіла про депресивний стан, спровокований війною
Следующий пост
Макс Барских
Відео Макса Барських «Буде весна» відкриватиме благодійне шоу Вірського по всьому світові

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 14 выпуск от 02.12.2023

Новый выпуск шоу «Мастер Шеф 12» начнется с абсолютной свободы и… абсолютной ответственности!
Showbiz

Оля Полякова представила новую песню «Вишні» с новогодним вайбом

Впервые певица Оля Полякова исполнила песню «Вишні» во время премьеры своей концертной шоу программы «Все буде добре», состоявшейся в марте 2023 года в Киеве.
Психология

Искра страсти: 5 способов внести новизну в интимные отношения

В начале романтических отношений гормоны бушуют, наполняя взаимные встречи энергией и восторгом, а каждое прикосновение – мощным желанием. Но со временем многие пары сталкиваются с угасанием страсти.
Красота

Ангельские ароматы: топ самых ярких парфюмов Victoria's Secret

Бренд Victoria's Secret известен грандиозными шоу, исключительно эстетическими комплектами белья и уникальным творческим видением.