Христина Соловій розповіла, чим допомагає Україні під час війни

Христина Соловій
Ексклюзивно для глядачів YouTube телеканалу «Україна» співачка Христина Соловій поділилася подробицями свого життя під час війни.

Співачка Христина Соловій розповіла журналістам «Зіркового шляху», що разом зі своєю командою активно допомагає ЗСУ та пересічним українцям.

До мене звернулися хлопці, яких я знаю багато років, з 68 окремої єгерської бригади, яка виникла не так давно. Я зібрала за 2 дні 150 тисяч гривень. Це не така велика сума, треба набагато більше. Але я відчуваю, що до мне є кредит довіри, і, що ці гроші дійдуть до свого призначення. Ми замовили більшість позицій, моя помічниця знайшла, де можна замовити безкоштовно рації, бронежилети. Але це не єдине чим я займаюся. Я у Львові поселила багато людей через своїх знайомих, адже квартиру знайти через ріелторів нереально

- ділиться Соловій.

Христина Соловій

За словами зірки, за цей час вона перестала спати і сильно схудла.

Це дуже важливо, якщо ви відчуваєте, що втрачаєте сили, перш за все, подбайте про себе, тільки тоді ви зможете допомагати іншим. Це як надягнути кисневу маску у літаку, спочатку собі, лише потім ви можете комусь допомогти, інакше буде паніка і ні до чого хорошого це не призведе

- порадила співачка.

Предыдущий пост
Ірина Хоменко
Ірина Хоменко відверто розповіла про депресивний стан, спровокований війною
Следующий пост
Макс Барских
Відео Макса Барських «Буде весна» відкриватиме благодійне шоу Вірського по всьому світові

Новости партнёров

Fresh

Психология

Якщо звикаєш до війни: як не картати себе та інших за бажання жити

Повномасштабна війна в Україні триває вже понад 120 днів. Усі ми читаємо десятки новин, бачимо сотні фото та відео тих жахів, які росіяни вчинили на нашій землі.
Lifestyle

Пральні порошки TM TRONA – дбайливий догляд за Вашими речами

Ситуація в Україні відображає світові тенденції відмови від використання шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних речовин і перехід на безпечні екологічно чисті засоби для прання та догляду за домом.
Showbiz

Олена Фроляк зізналася, чи планувала покинути Україну

Відома телеведуча Олена Фроляк розповіла про свої плани на майбутнє.
Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.